Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennének ilyen helyzetben?

Mit tennének ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:


Dolgozatot kellett írnom irodalomból. Mindketten egyetemisták vagyunk, csak ő olyan egyetemre jár, ahol rengeteg az irodalom, helyesírás, stb. Megkértem a barátnőm hogy nézze át a kész dolgozatom, hogy szerkezetileg rendben van-e. El is küldtem neki, azt mondta, hogy majd holnap átnézni. Várom, de nem kaptam vissza jelzést, hogy jó-e. Jelek szerint csak nem volt annyira elfoglalt, mert facebook-on láttam, hogy posztol, játszott, szóval nem lehetett annyira elfoglalt, hogy 20 percet nem tudott rám szánni.Közel 20 éve barátnők vagyunk.... Eldöntöttem, hogy mivel szorít az idő, reggel amint fel kelek, küldöm a tanárnak. De ha időközben ír, hogyan írjam meg neki finoman, hogy már elküldtem a tanárnak? Nem szeretnék vele veszekedni, de valahol éreztetni akarom vele, hogy rosszul esett, hogy 20 percet nem tudott rám szánni, pedig tudja, hogy fontos számomra ez a tantárgy.



2019. szept. 17. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt is megtehetnéd, hogy nem várod a válaszát hanem te írsz rá, hogy most már hagyja az egészet mert határidő miatt be kellett küldeni a dogát. Akkor ő se kezdi el most már feleslegesen nézegetni meg így érzékelteted vele azt is, hogy sokáig halogatta és kifutottál az időből.
2019. szept. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem értem.. húsz éve barátnők vagytok és nem tudsz ráírni hogy csá nyomi megnézted már a dogám mert le kéne adni a tancinak?!
2019. szept. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!