Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is érzi úgy, hogy mindenki...

Más is érzi úgy, hogy mindenkinek megvan a maga köre, ahová csak egy felesleges plusz személyként betolakodik, ha barátkozásra kerül sor?

Figyelt kérdés

2019. szept. 19. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem körözök, ha valakivel megismerkedek, külön kezelem a többitől, ideális esetben nem is hallanak egymásról. Ez a tuti, ha összeengeded őket abból csak a baj van, saját tapasztalat.
2019. szept. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem összeengedésre gondoltam, hanem hogyha csak egy emberrel történik egyszerre az ismerkedés: Arra gondoltam, hogy másoknál van-e olyan érzés, hogy annak az X személynek már biztos megvan a baráti köre, biztos megvannak az emberek, akik megértik, akikkel tud beszélni, így rád már nincs szükség?
2019. szept. 19. 09:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Van, én is éreztem már ezt.

Gimi után elmentem okj-s suliba szakmát tanulni. Volt ott egy srác akivel hamar jóban lettem. Ő is gimiből jött, megegyeztek az érdeklődési köreink, ugyanazokat a sorozatokat néztük, hobbijaink is ugyanazok voltak.


Sokat beszélgettünk, jól kijöttünk egymással.

Viszont érezhetően megrekedt a "barátságunk".


Nagyon jóban volt a régi gimis barátaival, velük ment moziba, koncertre, stb.


Sokat mesélt róluk, és olyan érzésem volt, mintha rám nem is lenne szükség. Megjelent egy film, amit mindketten vártunk, gondoltam elhívom moziba, de már egy barátjával megnézte.


Facebook képek alapján tényleg jó haverok voltak: közös bulik, lan-partyk, stb (kb 3-4 volt osztálytársa).

Úgy éreztem nem akarok közéjük furakodni.


Már nem járunk egy osztályba, de néha-néha még beszélünk Viberen (messze lakik tőlem).


Nagyon sajnálom hogy így alakult, mert tényleg sok közös volt bennünk, de neki már van pár barátja (egy egész baráti köre) akikkel jól elvan, és úgy tűnt nincs még egyre szüksége.


24/F

2019. szept. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Mindenhol vannak/lesznek klikkesedések. Ezért jobb egyedül.
2019. szept. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az ilyenekkel alapból szóba sem szoktam állni. Mondjuk volt is vagy 7 év amíg egyáltalán nem voltak barátaim, de én nem szeretem erőltetni a dolgokat. Tök nyilvánvaló h a legtöbb emberrel akivel összefúj a szél, csak felszínes kapcsolatom lesz nem is várok többet. Persze volt h eléggé érdekeltek bizonyos emberek, de tudtam h csak a részemről van érdeklődés, és felesleges közeledni. Ezt sztem lehet tudni ránézésből. Én csak olyan ember társaságát keresem aki örül annak ha keresem, és én is örülök annak ha ő keres.
2019. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!