Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az beteges ha évek óta nem...

Az beteges ha évek óta nem tudok valakit elfelejteni?

Figyelt kérdés
Fiú lány barátság volt. De én többet éreztem iránta. Az elején ő is többet akart de megváltozott a véleménye mert csúnyán viselkedtem vele és ő ezt csak tűrte. Szerintem sosem fogom megbocsátani saját magamnak. Azóta pedig nem volt olyan aki igazán bejött volna. De még évek óta sem tudom elfelejteni. Habár már nem fáj de még mindig rá gondolok. Fogalmam sincs mit tehetnék. Még az új kapcsolat sem érdekel mert nem érdekel más. Ez beteges? És az nem megoldás ha felkeresem mert már az késő.
2019. szept. 21. 17:35
 1/5 BRUTAL TV ***** válasza:
0%
Igen beteges.
2019. szept. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kértél már valahova bocsánatot tőle? Nem tudom mit takar a "csúnyán viselkedés", viszont ha soha nem kértél bocsánatot, akkor az viszont most segítene. Ha nem tudsz megbocsájtani magadnak, akkor nem fogsz tudni továbblépni.
2019. szept. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Személyes bocsánatkérés (ha van rá lehetőség).

Nem ártana az érzelmi feldolgozás miatt pszichológus sem, hogy le tudd zárni és ne őt keresd majd mindenkiben a jövőben például.

2019. szept. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem beteges. De pontosan mit jelent a "csúnyán viselkedés"? Kértél tőle bocsánatot?
2019. szept. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Beteges. Lépj tovább.

Nekem volt ilyen ismerősöm facebookon, annyi különbséggel hogy én sose akartam tőle többet barátságnál. Szinte minden évben rám ír álprofilról, majd letilt :D

2019. szept. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!