Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha csalódtam a...

Mit tegyek, ha csalódtam a "barátaimban"?

Figyelt kérdés

Sajnos az utóbbi egy évemben elég sok mindenkiben csalódtam.

Sokszor lettem átvágva,elárulva,és még hasonló dolgok..

"Legjobb" barátaimnak nagyjából 3-4 embert mondtam eddig,viszont 1 év alatt kivétel nélkül mindegyik elárult valamilyen formában...Többen mondták,hogy egyszer mindenki életében van egy ilyen időszak,amikor lemorzsolódnak a "kamu"barátok,viszont én elég rosszul viselem..

1 barátom esedezik a bocsánatomért,de annyira elárult,hogy nem bírok benne (úgy érzem) többet megbízni,de egyedül mégis olyan rossz..

Nektek volt már ilyen az életetekben?

Egyszerűen úgy érzem,senkiben sem bízhatok..nagyon rossz érzés pont a 20as éveim elején ennyire egyedül maradni,de mégis úgy érzem bennük többé nem tudnék bízni..



2019. szept. 21. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát.

Nekem is voltak ilyenek az életemben, ha szeretned szívesen beszélgetnek veled erről.

2019. szept. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Leírnád a konkrétan az esetet? Így konkrét választ tudok adni.
2019. szept. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Velem is volt ilyen, sőt most van éppen én csak azt tudom mondani látsz még esélyt arra hogy joba leszel azzal az illetővel? Megbizni meg emberekben én se nagon tudok de szerintem elég ha a családodban bízolmeg 100% osan . Biztos fogsz talákni másokat lehet nem lessz igyan az de fogsz!
2019. szept. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!