Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért k0rvásak a magyar tini...

Miért k0rvásak a magyar tini lányok?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy velem van e baj. De mindenki úgy öltözködik magyarországon mint a tömeggyártásban készült örömlányok. Haspóló, pics@gyatya stb. Mindenki sminkeli magát 1e évesen, meg cigznek és energia italoznak. Arról meg nem is beszélve hogy a fél társaság már nem szűz.... most csak engem neveltek ilyen régimódian, vagy én normális vagyok? És vannak még amúgy olyan fiúk akiknek leesik hogy ezek mekkora r1b0nc0k?

2019. szept. 23. 20:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%

Magyar? Ez nem ennyire nemzet specifikus jelenség.


Nem, mintha a mai tinifiúkban fel lehetne lelni legalább nyomokban a férfiasság csíráját, szóval 1-1.


A mostani inkább degeneráció. Technológiától elkényeztetett, gyenge kis nebánts virágszálak. Hogy ezek milyen jövőt fognak építeni, nem tudom. De remélem már nem fogom látni.

2019. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
mennél el Britanéziába egy szombat, vagy péntek este, látnál ennél jóval durvábbakat is, szóval lehet, hogy azok, de máshol sokkal rosszabb azért
2019. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
46%
Énis elcsodálkozom a mai fiatalokon. Nem mintha öreg lennék. Nem ítélkezem, de borzasztó tényleg, tiszt. a kiv. Szeretném ha több tiszta és ártatlan fiazal lenne.
2019. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
35%
*fiatal
2019. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Az is igaz hogy a fiúk is töketlenebbek lettek, de egyébként lány vagyok . Csak ma coltunk vásárolni a barátnőimmel meg az egyik pasijával és olyan r1b0nc0s ruhák tetszettek nekik hogy kettéhasadtam.
2019. szept. 23. 20:56
 6/29 anonim ***** válasza:
91%

Jó, és?

Akkor te ne legyél ilyen aztán gond megoldva.

De nah, fiatal vagy és neked még ezek a világ legnagyobb gondjai. Majd kinövöd.

2019. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
Úgy csinálsz minthogyha régen nem lettek volna ilyenek. Csak kiélik a fiatalságukat. Még éretlenek. Majd érettek lesznek.
2019. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Tudom. Amúgy nem ezek a legnagyobb gondjaim de mindegy. Nem is vagyok ilyen . Nem oltozkodök úgy hogy kivillanjon valami . Sak ezért meg sokszor beszólnak h ősjori a kinézetem és hogy tök jó alakom van használjam ki. Csak azt nem értem hogyha nem a tailly(vagy hogy kell leirni) ben és a new yorkerben öltözködök nem lehetek jó? Egyébként c&a promod és orsay a kedvencem
2019. szept. 23. 21:00
 9/29 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos sok lány ilyen, de a legtöbb fiú társamból is hiányoznak alap dolgok. Egyébként nem ennyire magyar specifikus a dolog, az Ikrán lányok sokkal rosszabbak.
2019. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%

Előbb szerintem legyél igényes az írásképedre és utána törődj a többivel is.

Jól van, ügyes vagy, nem vagy olyan mint a többi lány (de, mert belőled is van tucatnyi). Jól megmutattad a gyakori népének.

Azért öltöznek úgy, mert erre van igény. Az olyan kisfiúk körében, akiknek ez kell.

Neked egyik se kell, foglalkozz olyan srácokkal, akik nem erre buknak. Vannak ilyenek.

Aztán nagyjából ezzel le is van tudva az egész témakör. Parancsolsz még valamit?

2019. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!