Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy reagáljak arra, hogy a...

Hogy reagáljak arra, hogy a barátnőm a hátam mögött rólam beszél?

Figyelt kérdés
Elég zárt társaság vagyunk,mert közös egyetemi csoportról van szó.Mindenkinek sok stresszel jár eleve az egyetem,a magánéletünk se illik a vígjátékokba és egészségügyi gondokkal is többen küzdünk.Közülünk mindenkinek volt/van mélypontja,voltak nézeteltérések is,de áthidaltuk.Viszont adott A lány,aki beszélt B lánnyal egy problémámról,hogy én mennyire kiakadtam rajta.B lány is tudott róla,mert én meséltem neki.Ő próbálta magyarázni a nézőpontomat.És már nem ez volt az első esett,hogy visszahallom B-től,hogy A mondott vagy mesélt rólam valamit.Eddig úgy éreztem,hogy mindent meg tudunk beszélni,de mostanában nagyon nem tudja a viselkedését A kontrollálni.Fáradt is és gázos a magánélete.Viszont nem hinném,hogy ezek okot adnának arra,hogy rólam beszéljen.Elhiszem,hogy nincs most energiája az én problémámmal is foglalkozni,mindig kérdezem tőle,hogy van e arra ideje,hogy meghallgasson és én is kérdezem tőle,hogy szeretne e beszélni.Ez a viselkedés számomra furcsa és megdöbbentő.
2019. szept. 24. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha semmi olyat nem mondasz el neki, amit nem akarsz, hogy más is tudjon, nem fogja továbbadni titkaidat.
2019. szept. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi,erre én is rájöttem.:D

De bántó számomra ez a viselkedés.:(

Nem értem,hogy miért kell ez.

2019. szept. 24. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Aztán mitől olyan biztos, hogy B igazat mond? Szembesítsd őket, mert anélkül örökké egymást fogjátok kibeszélni ti hárman.
2019. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én nem szoktam másról semmit se mondani,csak a tesómnak.:)

Onnét,hogy a nagy kakikban is fogtuk egymás kezét. Mindig. Viszont B már mindkettőnkkel viselkedett bontóan. A saját igazát hangoztatja,a kis világában él és onnét bújik elő. Társaságban is ilyen.

2019. szept. 24. 19:01
 5/6 A kérdező kommentje:
*bántóan
2019. szept. 24. 19:01
 6/6 anonim ***** válasza:

angolul :spanking pussy


Légycsapóval.

2019. szept. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!