Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a legjobb...

Mit tegyek ha a legjobb barátnőm közölte velem, hogy neki sokkal jobb fej barátai is vannak és nem ír vissza?

Figyelt kérdés
5 éve a legjobb barátnőm, nagyon jóban voltunk. Aztán suli 2. napján rámirt viberen: először csak beszélgettünk, aztán elkezdett célozgatni rá, hogy nem akar több időt tölteni velem. Rákérdeztem és akkor a nyakamba zúdította az összes problémáját velem ami annyi volt, hogy sértődékeny vagyok de ezt sikerült olyan sokáig ecsetelnie hogy egész hosszú üzenet lett.Meg olyanokat is mondott hogy sokkal jobbfej embereket is ismer. Másnap új képeket rakott ki instára, az új barátnőivel, akikkel ugyanolyan Stranger Thingses polója van (Én is Stranger Things rajongó vagyok). Miért csinálja ezt? Mit kéne erre tenném? Mit csináljaaak? Levegőnek nem tudom nézni mert egy lovardába járunk lovagolni heti 3szor és együtt szabadidomítunk és lovagolunk két pónit akik legjobb barátok ):

2019. szept. 24. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Pedig levegőnek kell nézned. Járj más napokon vagy más időpontban a lovardába és keress olyan barátokat akik elfogadnak.
2019. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress új barátnőt.
2019. szept. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj ugyanakkor ugyanoda lovardába és viselkedj természetesen. Amit írt, amiatt nem neked kell kellemetlenül érezned magad.

Viszont a lovarda után és a lovakon kívül másról ne beszélgess vele. Tehát "szigorúan szakmai" maradjon a kapcsolatotok.

2019. szept. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Goldmund73 köszi a választ (ami amúgy tényleg jó ötletnek tűnik!) Kipróbálom!
2019. szept. 24. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Direkt idegesíteni akar és direkt fájdalmat akar okozni.


Legjobb ellenszer: menj el a lovardába és valóban szűkítsd le a beszélgetést a lovakra, akkor is, ha ő próbál beszélgetni! Ne lássa rajtad hogy zavar vagy hogy megbántott! Nagyot fog koppanni...


Majd írd meg, hogy hogy sikerült! :)

2019. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Direkt idegesíteni akar és direkt fájdalmat akar okozni.



Legjobb ellenszer: menj el a lovardába és valóban szűkítsd le a beszélgetést a lovakra, akkor is, ha ő próbál beszélgetni! Ne lássa rajtad hogy zavar vagy hogy megbántott! Nagyot fog koppanni...



Majd írd meg, hogy hogy sikerült! :)


Oki, holnap talizok vele, majd leírom :)

2019. szept. 26. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!