Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valakivel nagyon csúnyán...

Valakivel nagyon csúnyán viselkedtem, bármit teszek nem akar már velem barátkozni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem szeretném itt le írni, mert tényleg oltári nagy baromság volt, én is szégyenlem, de kedvelem és nem tudom elfogadni, hogy elvesztettem, teljesen másképp csinálnék mindent már. Már minden esélyemet el lőttem. Ha írok neki, akkor csak egy két szavas válaszokat kapok egy két nappal később. Nem mondta ki, hogy vége a barátságnak, de kb egyértelmű. Előtte csomót beszéltünk és sokszor találkoztunk. Utálom magam ez miatt :(.

22 éves srácok vagyunk. Hogy fogadjam el, hogy vége a barátságunknak? Minden nap ezen agyalok, már nagyon kész vagyok. Szerintem már sosem leszünk barátok de hogy dolgozza fel? Másokkal sem megy a barátkozás mert ahogy közeledne felém valaki baratilag, folyton eszembe jut mekkora idióta voltam és nem akarok másnak is csalódást okozni.


2019. szept. 25. 12:40
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Teljesen antiszociális lettem, amióta nem vagyunk barátok és fel emészt. Hogy tegyem túl magam rajta? Már majdnem egy éve küzdök ezzel.
2019. szept. 25. 12:43
 2/31 anonim ***** válasza:
Ez hülyesség. Az igaz barátok akkor is kibékülnek ha valamit elrontottak mert a barátságuk fontosabb mint egy vita vagy valami orbitális hülyeség amin összevesztek.
2019. szept. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Sajnos nem össze vesztünk, tettem egy olyan dolgot amit nagyon nem kellett volna. Nagyon megbántam, ezen agyalok éjjel nappal. Nem veszekedtünk egymással, ő is és én is tudtam, hogy ennek a barátság nak ezek után annyi. Nem írnám ide le, mert nem akarom kibeszélni, a téma elég érzékeny. Jogosan nem barátkozik velem. Társasággal eljárunk néha iszogatni, ott jófej velem, de csak mások előtt. Ebből gondolom, hogy talán nem gyűlöl. De ebbe sem vagyok biztos. 22 éves vagyok fiatal, találhatok még barátot de nem éreztem senkit ilyen közel magamhoz barátként.
2019. szept. 25. 12:50
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Eléálltál már valaha és szemtől szemben is bocsánatot kértél? Mégis mi az a hű de nagy dolog, ani megbocsáthatatlan??

Mindenki hibázik és a hibák javát jóvá lehet tenni.

2019. szept. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%
Ha bocsánatot kértél és ő még nem bocsátott meg akkor lehet idő kell neki. De ha már elmúlt minimum 1.hónap és még mindig nem bocsátott meg akkor nem volt igaz barát. Csak haver.
2019. szept. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Próbáltam bocsánatot kérni, igen de elég nehéz mert ritkán maradunk ketten. Amikor volt erre példa, akkor mondtam neki, hogy bocsánatot akarok kérni és hiányzik de azt mondta nem akar beszélni erről stb...azota teljesen rideg velem. Már inkább meg sem próbálom mert tiszteletben tartom amit akkor mondott nem hozom fel.
2019. szept. 25. 12:57
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj 51%, de ha tényleg olyat tett a kérdező, akkor jogos, ha megszakadt a barátság. Az igazi barátságokat is tönkre lehet tenni, ha a kérdező ezt meglépte, akkor nincs visszaút. Nem attól igaz barát valaki, hogy mindent megbocsát, ez baromság.

Kérdező csak anynit tudok javasolni, hogy őt hagyd békén és erőltesd meg magad, hogy mások felé is nyiss. Előbb-utóbb lehetnek új barátaid, de ha nem teszel érte, akkor minden marad így..

2019. szept. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Az a barát nem egy lány véletlenül?
2019. szept. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Fiúk vagyunk mindketten. Elfelejteném, én már nyitottam felé, nem olyan rég elhívtam, csak simán, hogy dumáljunk, mert régen találkoztunk de lerázott, hogy ne haragudjak de sokat tanul meg sokat dolgozik. Nem tudom miért kötődom ennyire hozzá. Neki mertem elmondani a titkai, amiket sosem mondtam másnak stb...
2019. szept. 25. 13:03
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Lefektetted a barátnőjét?


Figyu, tanuld meg a leckét,és engedd el a dolgot.

Csinálsz még annyi hülyeséget az életben,hogy csak na.


Bocsánatot kértél, ő nem fogadta el.

Ezt nyeld be, és lépj tovább.

2019. szept. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!