Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogosan érzem...

Szerintetek jogosan érzem magam rosszul emiatt?

Figyelt kérdés
Szóval van egy ismerősöm, régen barátok vagyunk hát ma már nem tudom mik. De egy időben (nem olyan rég) volt hogy segítettem neki anyagilag, vettem fel neki kisebb hitelt, meg kölcsön is adtam amit ráért több részletben megadni. Viszont most, hogy én vagyok megszorulva, mert elszálltam a dolgaimmal, és megkérdeztem hogy nem venne e fel nekem, nem kell ilyen milliókra gondolni, 150e max, amit fizetnék. Azzal jött, hogy még a sajátommal is elszálltam, és nem látja biztosítottnak hogy visszaadom. Persze előtte kertelt, csak aztán kibökte végül. Tény ami tény, hogy az anyagi helyzetem most nem a legjobb, de neki sosem tartoztam, ha esetleg 5-10e-rel megszorultam mindig megadtam. De akkor is, eléggé rosszul esik, és én úgy érzem, csak addig voltam jó amíg pénzem volt, most hogy nekem kéne segítség most meg csak a kifogások vannak.

2019. szept. 27. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ő dönti el végülis, de mivel te előtte segítettél neki, így ha ezekutan bármit is kérne segítségül akkor nem segítenék
2019. szept. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!