Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan emberrel aki mindig minden vitában ő akar felül lenni?

Figyelt kérdés

Neki van igaza,addig facsarja amig te nem erzed rosszul magad utana és ő érezheti piedesztáron magát

Ilyen embert hogy kell kezelni?

Ne mondjatok h hagyni a fenébe mert egyebkent kedvelem


2019. szept. 27. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit kedvelsz benne? Egyébként nem hagyni magad. Miért hagyod? egyébként is csak van egy stabil nézőpontja valamiről, ami nem vall boldog élethez ha nem nyitott az ember, főleg nem a vitákra új dolgokat befogadni.
2019. szept. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még kedveled,de majd nem fogod.

Leginkább el kell zavarni a pichába, de meg kell mondani neki a támadhatatlan valóságot. Tények ellen nem lehet igaza.

Vagy okos enged elven ráhagyod,de a fejedre nől idővel, ha nem vagy kemény vele.

2019. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utálom az ilyen embert ::))

Miért és mit kedvelhetsz benne?!:( az ilyen és hasonlo emberekkel nagyon nehéz kijönni.

2019. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha egy vita kapcsan megvilagosodom, hogy "ja bocsi tenyleg, jol mondod, es ezek utan lözöng tovabb hogy na ugye, vagy vegre felfogtad, mindig nekem van igazam, csak hallgatnal ràm, most mar latod hogy te vagy a hülye, stb meg hasonlok, onnanstol a sajàt primitivségét árulta el hogy egy epitö vitat sem lehet vele folytatni. Magyaran IQ hianyos sültbarom valojaban. Ignoralni kell mert hosszu tavon a vitàk javaresze az ilyennel csak arrol szol hogy ki mondja meg èppen a frankot, es semmi épitö nincs a vele valo vitakban. Egy vita egy intelligensnek nem hatalmi harc. Hanem ervek-ellenérvek es eredmeny fejlödes cèlok felè együttes erövel.
2019. szept. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Látszatra fogadd el azt, amit mond, érts vele egyet. Majd a végén mond el neki a véleményedet.
2019. szept. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem pont ilyen anyum élettársa. De ő inkább olyan, hogy, ha bármit mondassz, igyekszik belekötni, az elején így kedvesebben, hátulról. Ilyenkor ő várja a reakciót, hogy a másik magyarázkodni kezdjen. Ha lerendezed egy két szavas válasszal meg feszíti tovább. És vitázni nem lehet vele,ha valamivel nem értessz egyet, mert akkor átmegy bunkóba. Vannak ilyenek, én évek óta próbálom kezelni, hát nem jött össze. Én többnyire ráhagyom.
2019. szept. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!