Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon magányos vagyok, rossz...

Nagyon magányos vagyok, rossz élményeim vannak, valaki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Péntek este van, mindenki megy mindenfele, az idősebb barátaim is sorra rakjak ki meg küldik el, hogy hol vannak


Én meg itthon vagyok, ebben a városban nincsenek is barátaim, csak ott ahol tanulok, meg messze ahova bulizni járok


Egyre több toxic barátságot kötők, pedig nem akarok.

Megtalálnak ilyen magyon vicces, jófej fiúk, tök sokáig, hónapokig elbeszélgetünk, megkedvelem őket aztán egy idő után elkezdenek bunkózni, megbántanak, ha rossz kedvük van/ felidegesítik őket rajtam vezetik le (közben látom hogy más lanyokkal meg nagyon kedvesek, csak velem törlik fel a padlót)

Általában van velük max 1 hetes “mosolyszünet” mikor nem beszélünk egyáltalán aztán pár nap múlva kezdődik elorol.

Mikor a szebb időszakát éljük a kapcsolatunknak akkor tenlyeg nagyon jó, és úgy tűnik hogy így is marad

De újra és újra elromlik

És lehet meg kéne szakítani velük a kapcsolatot, de nem megy. Kedvelem őket. Mert tényleg jofejek. Csak előbb utóbb elromlik.

Se veled se nélküled kapcsolataim vannak. Mindenki elhagy. Teljesen szét vagyok esve, magányos vagyok


Nem tudom mit tegyek


2019. szept. 27. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is itthon döglök. Este 9-kor mégis hova mennék? Napközben szívesen elmegyek bárhova, de ilyenkor kizárt, hogy kitegyem az utcára a lábam.
2019. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mimden barátságban vannak mosoly szünetek velem is előfordult hogy rosszabb napokon úgy tünt bunkó vagyok a barátaimmal és ők is voltak azok velem amikor problémájuk volt. Egy tip:az önjelölt alfahímektől általában ez a megszokott egy darabig jópofiznak aztán kibújik a szög a zsákból, majd kezdődik elölről.
2019. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad. Te hagyod el a legfőképpen magad. Nem számít rajtad kívül senki más. Ha te be ott jól vagy, kint is jó lesz minden, a helyzeteket is tudod kezelni. Addig nehéz lesz a barátság, ha magaddal sem vagy barátságban. :) hány éves vagy? :) 22/F
2019. szept. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol laksz ? De néha az egyedüllét is kell. Írj rám ha szeretnél beszélgetni .🙂
2019. szept. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok...igazából nem tudok tanácsot adni, de remélem találsz egy klassz baráti társaságot, ahol jól érzed magad:)
2019. szept. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!