Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek az angolokró...

Mi a véleményetek az angolokról, sikerült összebarátkoznotok néhánnyal?

Figyelt kérdés
Nekem ez nem nagyon ment, mondjuk én nem is vagyok az a fajta aki nagyon erőlteti a dolgot, de otthon ezt valahogy sosem kellett erőltetnem, ment magától. Itt pedig nem.
2019. szept. 28. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos rossz híre van már sokszor a bevándorlóknak, magyarok közül is csomóan úgy mentek ki, hogy na itt aztan kolbászból lesz a kerítés, így a helyiek nem túl nyitottak. Dolgozz keményen, légy becsületes és bizonyítsd be, hogy te különb vagy. Bár sajnos így is lesz majd olyan, aki számára csak egy senki leszel, de ők hogy is mondjam...nem az értelmesebb réteg.
2019. szept. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
non
2019. szept. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szinten vagy angolból, hogy angol anyanyelvűekkel barátkozz, vagy gondolod, hogy úgy fognak veled haverkodni, hogy alig gagyogod a nyelvet?


Ha nő vagy, akkor azért mások az esélyek, pl sok angol pasi elnézni ezt neked, cserébe hogy összejössz vele.

2019. szept. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Lool folyékony az angolom, szellemi munkát végzek ahová alap volt az angoltudás.


Szóval minden bizonnyal nem ez a gond.

2019. szept. 28. 18:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ők olyanok hogy nyitni kell feléjük meg minden hülyeségről beszélni. Szerintem a Magyaroknál normálisabb az hogy komolyabbak a beszélgetések és hogy nem kell mindig beszélni. Az angolokat én cserfesnek tartom hamar megunnak ha nem vagy nyitott. Vannak barátaim, de olyan mély barátságaim nincsenek mint a Magyar ismerőseimmel.
2019. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!