Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akkor most mit érzek iránta?

Akkor most mit érzek iránta?

Figyelt kérdés

Egy fiú, mögöttem az osztályunkban. Nagyon rég óta ismerem, ahogy az osztálytársaim nagy része. Sokszor szokott (hogyismondjam) nézni rám. Akkor leggyakrabban azt érzem, amikor egy 30percig a nyári napon kint van a fejed. Az is történik gyakran, hogy szinte kötelezőnek érzem hogy ránézzek vagy hogy tudjam hogy hol van mint egy gondoskodó anyuka. Néha-néha hozzám szól, mert nem igazán szoktunk beszélni. Tudni lehet rólam, jó hallgató típus vagyok ő meg éppen nem. Nem igazán mutat "jeleket" hanem inkább rám néz, piszkál kicsit, én meg hallgatom hogy miket beszél. Néha, érzek féltékenységet/irigységet amikor más lányokkal beszél de többször, nem úgy mint velem, de ezeket le szoktam sz*rni mert gondolom, mert a lányokra gondolok akik "menők, jófejek, extrovertáltak".

Akkor most mit érzek iránta??



2019. szept. 30. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Tetszik neked. Ennyi. Ha hagyod magad, akkor bele is fogsz zúgni. :)
2019. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz. Érezz!
2019. okt. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!