Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom magamat teljesen...

HEyoalf kérdése:

Nem tudom magamat teljesen elengedni a baráti társaságomban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már tavaly is, de főként idén úgy érzem h nem tudok kibontakozni es normalisan hozzátenni dolgokat a beszèlgetéshez. A társaságban van egy lány, aki erre rájött és hát mondhatni “kibeszéltek” ezügyben. Én ezt csak később tudtam meg egy netes csevegés formájában a lánytól, aki mellesleg nekem bejön, és a társaságban még egy srácnak is. Úgy látom hogy a lány inkább őfelé hajlik, viszont tavaly teljesen rám volt állva, csak én ezt nem viszonoztam neki, mert akkor nekem volt más.. Mostmár kb belé vagyok “zúgva” és igy meg nehezebb kibontakozni a beszélgetèsben ha közben kb le se szar mert a másik srácra figyel, akivel mindig megtalalálják a közös hangot hisz teljesen megegyezik a “hobbijuk“amiről nap mint nap beszélnek. Abban a beszélgetésben, mikor elmondta a lány h észrevette rajtam h nem megy a beszélgetés, írt olyat hogy “pedig olyan jókat lehet velem beszélgetni” , de szerintem csak bíztatásból, hisz én egyáltalán nem érzem magam ügyes beszélőnek. Mondta akkor azt is hogy szép a mosolyom és többet kéne mosolyognom.. Annyira aranyos velem de valahogy nem megy a beszélgetés a közelében, ha pedig nincs ott, és csak a sráccal dumálok akkor viszonylag rendben van, de van hogy mással sem megy, mert több baráti kör része vagyok, es kb az egyik olyan h nem bírja az egyik a másikat.. Olyan mintha a lány úgy viselkedne a sráccal mint ahogy tavaly velem, lehet hogy már azért nem jövök be neki, mert nem voltam bőbeszédű?

Mindent meghallgatok, segítsetek!



2019. okt. 4. 00:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Másik hozzád illő kisebb társaságot kell keresned.


Ne akarj foggal körömmel kaparni egy lány után, akiről ordít az, hogy valakivel megtalálta az összhangot.


Az amit idéző jelbe írtál...

Ne nevettes... Öncentrikus egoizmus a lány részéről ...semmi több.


Ha bíztatni akarnak akkor másképp fogalmazta volna: pl gyere oda hozzánk nyugodtan vagy hasonló, nem pedig önfényezés...


Ne legyél vak ennyire!


Lépj tovább, haver. Előtted az élet...

Egy szolidabb introvertáltabb kis társasàgban ezerszer jobb lenne számodra, ahol nem kibeszélés megy, hanem igaz barátként a képedbe mondják a jó vagy rossz dolgokat is s többre mész ilyenekkel. Erősebb kötelék alakul ki, mert tudod nem hazudnak, pletyiznek ki.

2019. okt. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!