Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kedves emberből parasztba...

Kedves emberből parasztba átmenni lehetséges?

Figyelt kérdés

Emlékszem valamikor nagyon rendes, kedves, segítő voltam másokkal, és az évek során, ahogy egyre több szenny emberrel volt dolgom (véleményem szerint 10-ből 8 az) kezdtem megváltozni és átmenni egyre parasztabba, akit nem érdekelnek mások.

Ez sikerült is, mert több tiszteletet kapok, nem szívatnak és nem használnak ki.

De elgondolkodtam, hogy a legtöbb ember így él, nagyon önző módon, nem törődik másokkal. De akkor mégis mi az életük értelme, hiszen ez egy nagyon szomorú élet.

Mi tartja életben őket, miért ragaszkodnak egy ilyen szomorú, üres élethez? Pusztán az ösztönök?


2019. okt. 5. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezért van olyan, hogy család, meg barátok, meg ismerősök, meg ilyenek. Nyilván, ha valakivel összesodor az élet, az nem fog érdekelni. Engem sem érdekel egy csomó ember. Rövid az élet. Mellesleg sokszor nem azzal segítesz valakinek, ha tényleg segítesz, hanem ha magára hagyod a problémáival.


Persze élhetnénk hippiországban is. Nekem is sokkal jobban tetszene, de nagyon nem ez van. kb hálás lehetek h ma nem lőttek agyon az utcán. Én ezt már korán megtanultam. Középiskolába már így mentem, és akikkel nem voltam kifejezetten jóba azoktól tartottam a pár lépés távolságot.

2019. okt. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Mellesleg munkahelyen, meg kifejezetten így van. Én nem rég érettségiztem, még nem nagyon találtam meg a hivatásom, vagy legalábbis nem abból élek, hanem eljárok dolgozni, ahol ugye elvileg nem kéne lennem, tehát alap, h elvégzem a dolgom, és együttműködök másokkal, de nem teszek szívességeket, és nem keltek jó benyomást, meg leállítom azt, aki olyanokat mond, amit nem akarok hallani. És ez nem bunkóság. Ha valaki odajön hozzám, és elkezdni nekem kipletykálni a feleségét, meg kacsintgatni h értsek vele egyet, az a bunkóság. Persze ezt haverkodásnak hívják páran.
2019. okt. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

"Emlékszem valamikor nagyon rendes, kedves, segítő voltam másokkal, és az évek során, ahogy egyre több szenny emberrel volt dolgom"


"De elgondolkodtam, hogy a legtöbb ember így él, nagyon önző módon, nem törődik másokkal."


Lehet, hogy ok is végigjárták azt az utat, amit te is!

Erre miért nem gondolsz?


Én mondjuk ugyanezért nem paraszt lettem, hanem évek óta nem teszem ki a lábam a házamból. Nem jó dolog, elmebetegnek tartanak, de leszarom.

2019. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3


Jó megoldás! Annak tartanak, pedig ők az elmebetegek. Csomó szociopata van kint, egymásnak egy csomót ártanak, és még az embernek legyen kedve kimenni és szocializálódni, jópofizni.


Egyék csak meg egymást, nem kérünk mi ebből a primitív, rituálészerű szarságból. Egy részének az emberiségnek fejlődnie is kell agyban.

2019. okt. 5. 17:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Nekem volt egy barátom,akivel tök jól elvoltam,meg megtudtam beszélni vele ezt-azt,azt egyszer elhordott transzneműnek,aztán biszexnak,volt amikor melegnek.
2019. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

" Csomó szociopata van kint, egymásnak egy csomót ártanak, és még az embernek legyen kedve kimenni és szocializálódni, jópofizni."


Azért nem ennyire veszélyes a külvilág. Engem évek óta nem ért semmilyen inzultus sehol. Pedig elég sokat járkálok a városban.

2019. okt. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6


Ez csak annyit tesz, hogy megfelelsz talán az ő általuk felállított értékrendeknek. Magyarán vagy nagy vagy és izmos, vagy nagyon jól nézel ki, vagy híres vagy vagy pedig gazdag

2019. okt. 6. 15:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát szvsz az emberek többsége nem nagydarab, szép, vagy gazdag. De ha ennyire félsz, akkor hordj magaddal fegyvert, meg tanulj meg verekedni. Engem még tizenévesen meg akart rugdosni egy bácsi, mert hangoskodtunk az utcán. Reflexből megütöttem erőből a nálam lévő sörösüveggel, és odébb mentem, pedig a bácsi sokkal erősebb volt nálam, és magasabb is.


Nem lehet megúszni az életet, ha valaki bánt azt nem szabad hagyni, Ha valaki fizikailag meg akar támadni, azt akár le is lőheted. Nincs ebben semmi. ÉS csak úgy mondom, hogy azért ritkán történnek ilyen dolgok.


Gondolj bele, h nem olyan rég még emberek nyilvános kivégzésekre jártak, meg egy csomó beteg dolog volt elfogadott. Ahhoz képest ma egy nagyon jó korban élünk, de ha helyzet van akkor üss, vagy fuss. Én speciel a legtöbb esetben inkább a futást választanám, mert kva jól futok.

2019. okt. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!