Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha tudom hogy hazudik az...

Ha tudom hogy hazudik az egyik barátom, hogyan ugrasszam ki a nyulat a bokorból?

Figyelt kérdés
Szeretnék végre pontot tenni az úgy végére, tudom hogy hazudik nekem, ez mar többször is bebizonyosodott de szeretném ha előttem fedn fel magát
2019. okt. 7. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy sikerrel jársz inkább lapozz és barátkozz mással
2019. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak mellőzd. Én ezt tenném. Hamarabb meg fog nyílni mint gondolnád.
2019. okt. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy mondjuk, hogy miben hazudik. Ha fajsúlyos dologban, akkor nem érdemes vele foglalkozni tovább, mert akkor nem a barátod. Viszont kiugrasztani a nyulat a bokorból úgy tudod a legjobban, ha megmondod neki, hogy tudod, hogy hazudik. Ha alá is támasztod, akkor még jobban meg fog lepődni.

Én egy időben hiába hívtam különböző programokra két baràtomat, mindig lemondták, fél éven keresztül. Az utolsó próbálkozásomra is hazugság jött, én pedig beolvastam nekik és szembesítettem őket azzal, hogy tudom, hogy hazudoznak, és mondják meg az igazat. Természetesen nem mondták, csak hebegtek-habogtak. Azóta sem beszéltünk.

2019. okt. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!