Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek is volt már olyan...

Veletek is volt már olyan hogy eldobott egy barát csak azért mert lett neki egy masik társasága?

Figyelt kérdés
Nekem volt egy nagyon jó barátnőm, illetve azt hittem csak. Evekig mindent együtt csinaltunk, biztam benne, elmondtam neki titkokat stb. Kb 2 eve osszahazasodtam a ferjemmel es azota teljesen megváltozott.Lett neki egy masik barátnője akivel folyamat együtt vannak. Elkezedett hanyagolni, hallottam vissza titkokat magamrol másoktól amikről csak ő tudott, konfilktusokat generalt nekem mas szemelyekkel. Már ott tart a dolog hogy kb fel evente egyszer keres csak es ha lát bárhol fintorog rám, pedig en nem artottam soha neki. Mi vihet rá ekkora változásra egy embert? Amikor megkerdeztem anno tőle hogy miert hanyagol annyit felelt hogy sok a dolga. Pedig nem dolgozik többet mint én.
2019. okt. 8. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos. :c Egyre hanyagolni kezdett...
2019. okt. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ugyanígy kell hozzáállni, magyarul leszarni. De az életben sokszor előfordul, hogy visszanyal a fagyi. Ha majd mégis szüksége lenne rád, egyszerűen levegőnek nézed.
2019. okt. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!