Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért mondja mindenki hogy...

Miért mondja mindenki hogy fiú es lány között nincs csak barátság, az egyik fél mindig többet akar?

Figyelt kérdés

2019. okt. 8. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
De van. Nekem van fiú barátom. Én csak barátként tekintek rá, ezt szoktam hangoztatni is neki.
2019. okt. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Thispain ***** válasza:
100%
Ez az esetek bizonyos részében így van, és legtöbben csak ilyen eseteket láttak/tapasztaltak. Előfordulhat az is, hogy egyikük sem akar többet, és az is, hogy mindketten többet akarnak.
2019. okt. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

De van.


Egyébként mi lehet több, mint egy egymást támogató, egymást tiszteletben tartó, de kényszerek és érdekek ütközése nélküli emberi kapcsolat?

2019. okt. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azok, akik ezt mondják, egyszerűen alkalmatlanok rá és emiatt azt hiszik, mások is. Pedig kellő önismerettel és megfelelő szocializációval simán létező jelenség, de ezt ők sose fogják megérteni.
2019. okt. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van, nekem is vannak lány barátaim. Mindig is jobban kijöttem velük.
2019. okt. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Mert igazából rögtön mindenki arra gondol,hogy a fiú meg a lány járnak.
2019. okt. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%
Mert nincs, ha egy azonos nemut szeretsz, az barátság, ha egy ellenkezőt (ha hetero vagy) abból szerelem lesz a vége, max haversag lehet, melybarátság lehetetlen szerintem, eleve a barátokat is hasonlo vonasokkal választja az ember, mint a leendő partnert, csak azonos nemiseggel így nem lesz szexuális vonzalom, meg szerelem, de ugyanilyen csaj az lehetetlen.
2019. okt. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Még jobban pontosítsa, a szerelem egy erős barátság, azonos neművel nem jut el a szerelemig) nyilván), de ellenkezővel ha nem jut el addig akkor nem barat, barát ugyanis a legmagasabb emberi kapcsolat, nyilván ellenkező neművel való legmagasabb kapcsolat az amiből szerelem lesz...
2019. okt. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De olyan alapon a homoszexuálisaknak meg nem lehet azonos nemu baratja mert abbol lesz szerelem? Vagy mi?(aki igy gondolja az eredeti kérdést attol kérdezem)
2019. okt. 8. 19:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Homokosoknak általában ellenkező nemű barátja van.
2019. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!