Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ne használjam ki,...

Hogyan ne használjam ki, szakítsam meg vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Én nem vonzódom hozzá, ő azt hiszem többet érez. Nagyon jóban vagyunk, szeretem őt, mint embert, nem akartam elveszíteni és jó érzés, hogy ott van nekem, de kezdem azt érezni, hogy önző mód kihasználom, noha őt ez eddig még nem zavarta. Meg kellene szakítanom vele a kapcsolatot, hogy ne szórakozzak vele?

Sajnos tényleg rossz, ha nem tudok vele beszélni, ha nincs ott nekem, de ez valahol olyan se veled-se nélküled szituáció, mert nem tudom 100%-ban elképzelni, hogy párkapcsolatban legyek vele.

Savazást nem kérek, így is szrul érzem magam amiatt, hogy eddig ezt csináltam vele.


2019. okt. 8. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor fejezd ki.
2019. okt. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló helyzetben vagyok csak lány.

Szerintem valld be hogy mit érzel, mert ha jófej és empatikus, meg kell hogy értse, hogy te nem akarsz többet, vagyis eddig nem alakult ki.

Sok sikert!

2019. okt. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!