Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen oldalon tudnék online...

Milyen oldalon tudnék online barátokat/barátnőket találni?

Figyelt kérdés

2019. okt. 9. 13:12
 1/2 anonim válasza:

Hetente többször feljön a téma.


Anotalk. -ismeretlenként tudsz beszélgetni, ha szerencséd van normális emberrel is találkozol ott, és egy másik fórumon (Instagram, Facebook) tudod folytatni a beszélgetést. De bekell ismerni, ez ritkán jön össze. Főleg hosszútávon. Nekem is van olyan akivel elkezdtem folytatni a beszélgetést instant, és pár hét után abbamaradt. Van, akivel nem. Próba szerencse. 🤭


GYIK - Itt is tudsz írni másoknak, de ugyanúgy mint Anotalkon, nehezen jön össze barátság. Sokan az ismerkedés fázisban is elakadnak, a szokásos kérdések után.


-TÁRSKERESŐ OLDALAK - Ha megjelölöd, vagy bemutatkozáshoz írod hogy csak barátkozni szeretnél... De többségében nehezen értik meg, a csak barátkozást.


FACEBOOK - Én az egyik legközelebbi barátnőmet egy csoportban ismertem meg. Egy poszt alatt kezdtünk beszélgetni (teljesen random) majd privatban folytattuk. Az erre alapuló csoportok (barátkozás, társkeresés) általában átmennek random posztokba, like gyűjtésbe,trollkodásba.


Nem tudom hány éves vagy, miket szeretsz csinálni, ha gondolod írhatsz nekem is, és hátha találunk közös témát, és lesz ami lesz. 🙂

2019. okt. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 October15 ***** válasza:
Momentán a GYK necces. :D Legalábbis nekem alapszabály hogy ami GYK-n történik az ott is marad és ahányszor ezt megszegtem sosem lett jó vége. :D
2019. okt. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!