Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez tényleg barátság vagy...

Ez tényleg barátság vagy valami más?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg hogy ugye nekem van barátom fél éve akivel együtt vagyunk . Kicsit messzebb lakunk egymástól de ez nem akadály . Szeretjük egymast .

Tudni kell hogy én inkább fiukkal szoktam barátkozni mint lanyokkal . Van egy srác ismertem már csak nem igazán beszeltunk . 2 hónapja néha néha beszélünk és mondta hogy nem e találkozunk , vagány csaj vagyok stb ... tesonak / tesinek hív engem . :D kocsikazni szoktunk együtt igazából . De már 3. napja hogy ki hív hogy találkozzunk . Szerintetek tényleg csak barátságot akar vagy esetleg barátság extrákkal vagy tobbet ?

Mert semmi jelet nem adott hogy akar tobbet is. Én legalábbis nem vettem észre



2019. okt. 9. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez haversag, nem baratsag.

Ha tobbet akar, azt tudni fogod hamarosan, de ennyibol nem derul ki.

2019. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aki tesonak hiv ketlem hogy barmit is akarna.max lehuzni anyagilag
2019. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó csak fentűtően írogat 4 napja és talalkozni akar . És miért pont velem? Van csomó lány
2019. okt. 9. 20:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Azert veled, mert te valaszolsz. Ennyi.
2019. okt. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lány vagy vagy fiú? Mondjuk mindegy, így is úgy is le kéne ülni vele beszélned. Éretten gondolkodsz, úgy veszem ki szavaidból, tehát ez nem lehet probléma.
2019. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok és lány . Ő pedig 21 . De full normális , tehát nem egy hulye gyerek .
2019. okt. 10. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!