Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti a helyemben meghívnátok őket?

Ti a helyemben meghívnátok őket?

Figyelt kérdés

Szóval egy hónap múlva tartanám a 18. szülinapomat a legjobb barátommal együtt, aki egy héttel idősebb nálam. Elkezdtük összeírni, hogy kiket hívnánk meg. Összejöttek különböző “társaságok”. A közös baráti társaság, a barátnője, a barátnője barátai, az ő osztályából páran, az én osztályomból valamennyien, és a volt-kosárcsapatunkból páran. Az utóbbiakkal lenne gond. Mindketten sokáig nagyon jóban voltunk a csapattársainkkal, amíg kosaraztunk. A legjobb barátom kb. egy évvel előttem hagyta abba, és mivel lett barátnője szép lassan el is távolodott abból a társaságból (annak idején ők voltak “a srácok”). Én folytattam a kosarat, és maradtam is velük barátok, amíg ki nem mentem külföldre tanulni egy évre. Miután hazaértem a külföldi tanévemből, addigra a volt-csapatom “bővült”, főleg olyanokkal akik újonan kezdtek kosarazni, vagy csak a csapattársak haverjaik. Mivel kint voltam, annyira nem vol alkalmam megismerni az új srácokat, mert ugye nem voltam otthon. Amikor hazajöttem akkor sem kedveltem meg őket annyira. Kicsit prolis, köpködős, bunkózós banda lett a csapattársaimból. Mivel egy helyet szeretnénk kibérelni szülinapunkra próbáljuk a létszámot limitálni. Nagy bunkóság lenne, a volt-kosaras társaim közül csak azokat meghívni, akikkel a külföldi évem előtt is jóban voltam? Az újakkal abból a társasággal az a baj, hogy nem kedvelem annyira, meg nem is találkozunk annyit. Az egész kosaras társasággal nem vagyok már annyira jóban, keveset is találkozunk. Attól félek, hogy a régi kosaras társaságot magamra haragítanám, ha nem hívnám meg az újakat. (Már voltam meghívva ”az újakhoz” hb-ba, de ritkán mentem el rájuk)


Szerintetek?



2019. okt. 10. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
hát akikkel nem vok jóba, meg nem is ismerek annyira, miért hívnám el. Én focizok,mindenkivel jóban vagyok, de még egyszer se voltunk mind együtt bulizni, partizni a banketteket kivéve
2019. okt. 11. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, már nem vagy tagja a csapatnak, így azt hívsz meg a keretből akit akarsz.
2019. okt. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!