Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy fiú az iskolába kitalált...

Egy fiú az iskolába kitalált sztorikat terjeszt rólam, és mindenki folyton szekál emiatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
10. be járok, 17F vagyok és egy kövér, szekálós típusú gyerek kitalált dolgokat terjeszt rólam, minden olyan dolgot, amit ugye nem csinálok és ezért cikiznek. Pl kitalálja, hogy tegnap a bulin végig kokóztam, másnap meg azzal jönnek, hogy mivan, nem volt elég az adag? És már minden 2. 3. gyrek, aki szembe jön velem ezzel cikiz, és tudom, hogy az az egyetlen egy dagadt gyerek terjeszti. Hiába mondom, hogy ez nem igaz, neki is mondtam, hogy ezzel semmire nem megy, nem normális és folytatja. Verekedni nem lehet, mert 2 tonnás hájas hurka és úgyis mindig azt veszik elő, aki védekezik. Mit tegyek ellene? Elég csak az, hogy ellene fordítsak mindenkit, hogy ne higgyenek neki többet. Tanárok tesznek rám.
2019. okt. 11. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Ezért kéne felülvizsgálni, hogy jogos-e, hogy emberek 18 évesen hivatalosan nagykorúak lesznek.


Mégis mi ez, óvoda?

2019. okt. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszélsz, de ezek szerint óvoda. Mert úgy érzi jól magát, hogy mást bánt. De látszik, hogy magával van baja, kövér, hájas, úgy lép, mint aki a földet döngöli.
2019. okt. 11. 19:13
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Rád is gondoltam, mert hisztizel, mint egy óvodás.
2019. okt. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De nem hisztizek, csak segítséget kérek, mivel a fél iskola ellenem van. Látom te sem vagy különb
2019. okt. 11. 19:21
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Cartman-nel jársz egy suliba?
2019. okt. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig sajnos az ilyet csak egy jó veréssel lehet elnémítani. A lényeg, hogy ne számítson rá, és ideje se legyen védekezni, ha elővennének, megmondod az igazat miért tetted. Megpróbálhatnád lejáratni, megalázni is, de az ő rutinjával szemben sztem semmi esélyed.
2019. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ordítsd a pofájába: "Hagyjál már engem békén te hülye zsírgubi!!!!!!!!!!"
2019. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sejtem, miért csúfolhat a gyerek. Általában az bánt másokat, aki nincs magával megelégedve, és nem csodálom, hogy ő a nagy hájával nincs.


Azt tudatosítsd magadban, hogy sosem te vagy a hibás. Ha vannak barátaid, akkor tartsatok össze. A következő tanácsom az, amit ritkán ajánlok, de ha más már nem segít, akkor kénytelen leszel megtenni: tiporj a lelkébe, sokkal durvábban, mint ahogy ő teszi veled. Te ne kitalálj dolgokat, hanem a fájó igazságot vágd a fejéhez.

2019. okt. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mondd meg neki, amíg nem néz ki tökéletesen, addig inkább magával foglalkozzon. Meg h téged legalább a csajok megnéznek buliban, tőle meg elfordulnak, meg sose lesz csaja, kinek kellene ilyen test, meg hasonlók. A lelkiterror nem szép dolog, de ha ő is ezt csinálja, te se add alább
2019. okt. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem lehet megverni, mert kolis, én meg vagyok vagy 160 centi. Barátaim vannak, 7en, ő hozzájuk nem jutottak el ezek. Nem ordíthatom le, mert akkor meg én lennék a hülye és mondanák, hogy jólvan nyugi, beteg vagy? vagy minek ordibálsz?
2019. okt. 12. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!