Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jóban tudnátok lenni egy...

Jóban tudnátok lenni egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés
Egyik legjobb barátnőm lefeküdt az exemmel. Tudott róla, hogy nekem ez nagyon fájna ha megtenné. Nagyon aljas volt módon megtette. Egyik este bulizni hívtam, és a szemembe hazudott, hogy fáradtság miatt nem jön, és azon az estén lefeküdt az exemmel. Azt mondja nekem, hogy nincs jogom rá kiakadni emiatt. Egy ilyen "barátnővel" még tartanátok a kapcsolatot a jövőben?
2019. okt. 12. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
R...nc amúgy biztos hogy nem! Férfi vagyok de ha ilyet csinálna valamelyik haverom szétverném.
2019. okt. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Eszembe nem jutna. Engem csak egyszer lehet átverni, megalázni, onnantól nincs visszaút.
2019. okt. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Az ex azért ex, mert szétmentetek. Mindegy ez esetben hogy milyen okból. Illene feldolgozni a sérelmeket és a sebeket (márha nem a minap mentetek szét).
2019. okt. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Igen is meg nem is, ezen még gondolkozz egy kicsit.
2019. okt. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Lefeküdt vele, ő sem él örökké. Milyen jogon tiltod meg? Nem azért csinálta, hogy veled kibsszon, hanem mert jólesett. És azért hazudott hogy neked ne fájjon. Más lenne ha direkt az orrod alá dörgölné...
2019. okt. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!