Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nézi le a szakmám egy...

Miért nézi le a szakmám egy “haverom”?

Figyelt kérdés
Van egy gépészmérnöknek tanuló haverom aki az Szt. István egyetemen gépészmérnök hallgató, már lassan 6 éve nyomja Ba képzést. Én most vegzek (időben) Gazdasági szakon a BGE-n egy felsőfokú és egy szakmai közép nyelvvizsgaval, már van egy jól fizető állásom is ahol feljebb lépései lehetőség is van. Egyszer volt egy kisebb összejövetel (ahol 4 szaktarsam/haverom) is ott volt és kiba. Nagyképűen mondta h az milyen könnyű, bárki elvégzi. Én sosem neztem le azért mert egy egyetemet 6 eve nyomja mellette el van kenyesztetve, 4 milliós autóval jár amit kapott. Én megértem h elvégezni könyebb az én szakom de kicsit szanalmasnak tartom. Szerintetek ?

2019. okt. 13. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írtad "haverom". Id.jelben. Mivel nem igaz barátod, nem is kell vele foglalkoznod!
2019. okt. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ignoráld az ilyet. Kár az időt vesztegetni rá.
2019. okt. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne törd magad, tudod te is, hogy az ő szava nem kéne, hogy számítson. Ő a hülye, nem te.
2019. okt. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Pff szólj vissza neki hogy egy vidéki egyetemen ez szégyen, ha a BME-n lenne, már akkor is csóválnám a fejem, hogy nade 6 év alatt a legnagyobb tuskót is átrugdossák, de vidéken meg aztán főleg alacsonyabb a színt...
2019. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!