Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan gyűjtsek barátokat?

Hogyan gyűjtsek barátokat?

Figyelt kérdés
Volt egy bnőm, akivel megint összevesztem. Az volt a baja, hogy nem irtam neki egyből hanem később..Elhordott mindennek, még egy csúnya sms-t is kaptam tőle, amit csak azért irt, hogy hergeljen: "Nem tudom ki a buta kinek van 8 általánosa, mert egy érettségit nem tud letenni(10 osztályom van, és két szakmám)Lassan 200 kg vagy. Mondanom se kell, nagyon szarul esett. De semmit nem irtam neki vissza. Még ő kiis törölt fészbukjáról. Mondjuk én leblokkoltam a számát. Amúgy vannak még barátaim, csak velük nem heti 1x találkoztam, csak meszin beszélgetek velük.

2019. okt. 13. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Beszélgess emberekkel bárhol, akár neten, akár személyesen, a többi majd alakul. Az ilyen bunkókkal meg ne foglalkozz.
2019. okt. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%

Hát ez milyen barát?? Ha én összeveszek a bnőmmel, megmondom h hülye p*csa. De nem tiltom meg sértegetem.

Jobb neked nélküle.

2019. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
34%
Ez nem igaz barát. Attol, hogy nem irtal vissza rögtön nem jogosítja fel arra hogy ilyen hangnemben irjon neked. Felejtsd el mert ez nem valo hozzad. Találsz majd sokkal jobb barátokat, fel a fejjel 💜
2019. okt. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!