Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy valakitől...

Miért van az, hogy valakitől nem akarunk semmi olyat, mégis rettenetesen függünk tőle?

Figyelt kérdés

Ha nem tudunk az illetővel beszélni, rosszkedvűek, mérgesek vagyunk, egyáltalán nem tudunk rájuk neheztelni sokáig, és mindig meg tudnak nevettetni, boldogabbá tesznek.

Mi az, amitől ez mégsem lehet több, mint barátság?



2019. okt. 15. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ennek a neve, de én is átéltem már párszor.
2019. okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azert mert lehet hogy lehetne köztetek valami, csak a másik mondjuk igénytelen a kulsejere es vagy depressziós, ilyen olyan beteg, de alapvetően meg lehet összeillenétek.
2019. okt. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyi, hogy van, aki szereti, ha van valaki mellette, a közelében, még akkor is, ha nem párkapcsolatról van szó.
2019. okt. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szeretetnek sokféle válfaja létezik. Szerethetünk valakit úgy is, hogy szexuálisan semmit sem mozdít meg bennünk.
2019. okt. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vonzódsz hozzá szexuálisan. Nem úgy tekintesz rá mint férfira hanem mint egy semleges emberre. Normális férfi ilyen nőre nem pazarolja az idejét. Ha nincs vonzalom, külön vállnak útjaink. Egy férfinak büszkesége van.
2020. okt. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!