Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Távkapcsolat müködhet barátnök...

Távkapcsolat müködhet barátnöknél?

Figyelt kérdés
4 évet jártunk együtt a legjobb barátnömmel szinkronúszásra de sajnos abbahagyta és mivel nem is egy suliba járunk ezen kivül nagyon nem találkoztunk. Most napi rendszerességgel írunk egymásnak és havonta találkozgatunk,és meg is fogadtuk hogy örökké barátok leszünk,de mégis bizonytalan vagyok. Meddig tarthatjuk a távkapcsolatot? Azt tudom hogy a pároknál általában nem szokott müködni. De barátnöknél ez egészen más. Nálunk müködhet?

2019. okt. 16. 16:11
 1/8 A kérdező kommentje:
én 16 éves vagyok barátnöm 17.
2019. okt. 16. 16:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Lassan 5 éve van internetes barátnőm, nyáron találkoztunk először, és október végén fogunk újra. Voltak kis időszakok, amikor összevesztünk, de a távolságnak semmi köze nem volt ahhoz. Szóval nálunk működik, de emberfüggő.
2019. okt. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőmmel két éve vagyunk távkapcsolatban. Minden nap írunk egymásnak és iskolai szünetekben, néha hétvégén találkozunk. Eddig működik ez.
2019. okt. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legközelebbi barátaimmal már lassan 10 éve nagy a távolság, mégis töretlen a barátságunk.
2019. okt. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Lehet. Nekem a legjobb barátnőmmel akkor lett sokkal közelebbi a kapcsolatunk, amikor elköltözött 6 éve.

Ha valóban jól kijöttök és hajlandóak vagytok keresni egymást, akkor nem gáz a távolság.

2019. okt. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem tobb mint 1 eve van internetes legjobb baratnom, sosem talalkoztunk meg, de szinte minden nap beszelunk es imadjuk egymast. Szerintem mukodhet. :)
2019. okt. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem simán működhet.
2019. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindig jó viszonyban lesztek, de a barátok részei egymás életének a gyakorlatban is, ez pedig levelező tagozaton nem megy. A találkozást és a közösen eltöltött minőségi időt semmi nem pótolhatja. Enélkül jó ismerősök lesztek, de ennyi és nem több. A barátsághoz fizikai kontakt is kell, mindenki csak önmagát áltatja aki az ellenkezőjét állítja.
2019. okt. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!