Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is kihasznál? Mit...

Szerintetek is kihasznál? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm az utóbbi fél-egy évben nagyon furcsán kezdett viselkedni. Folyamatosan csak a pasi-ügyeiről beszél, bármi más témát hozok fel, mindig visszatereli oda. Ha megkérdezi, hogy vagyok, meg sem bárja míg válaszolok, hanem elkezd magáról beszélni, hogy kivel mi van. Azt is megtudtam ráadásul, hogy a fele nem is igaz azoknak a sztoriknak, amiket mondott. Folyamatosan ráírogat minden srácea, még olyanokra is, akiknek barátnője van, aztán úgy meséli, mintha ők nyomultak volna rá. Ami a legdurvább, hogy most a legjobb barátomat szemelte ki magának (aki ugye srác), és folyton arra kér, hogy kérdezzem ki, mit gondol róla meg ilyenek, pedig a srácnak egyáltalán nem jön be a csaj. Szerintetek mit kéne tennem? Ja, és amúgy ln is lány vagyok, ha ez nem lenne egyértelmű :)

2019. okt. 16. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, kihasznál és önző egy leányzó.
2019. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit kéne tenni? Én azt tanácsolom hogy ülj le vele beszélgetni őszintén. Miért változott ebbe az irányba, miért nem érdekli mi van veled, miért használ lelki szemetesnek..stb Derítsd ki ezt. Adj neki egy esélyt a változásra. És ha semmi pozitív változás nem történik, hagyd őt a fenébe. Én egy olyan baráti kapcsolatban nem lennék benne, ahol csak egyoldalú az érdeklődés.
2019. okt. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megadod a telefonszámát?😎
2019. okt. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eskü megadom, legalább megoldódna a problémája 😂
2019. okt. 17. 11:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszi. Egy Isten vagy😀
2019. okt. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Huhh.. az ilyeneket minél hamarabb le kell rázni! Kihasznál,hazudik és csak maga meg a pasik körül forog az élete.
2019. okt. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!