Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Aki utál az miért mondja...

Aki utál az miért mondja nekem hogy hiányzom neki?

Figyelt kérdés
Tudom hogy szívből utál és gyűlöl meg csak kihasználni tud. Akkor meg miért mondd olyat hogy hiányzom neki? Én csak megkérdeztem tőle pár hónap után hogy nem e hiányzok e neki. Erre azt a választ kaptam hogy hiányzom neki de csak egy kicsit. Elvégre akinek hiányzom az mindent megtesz hogy kibéküljünk és újra beszélgessünk.
2019. okt. 17. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet az hiányzik neki hogy kihasználhasson, nem te
2019. okt. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem egy srac akivel kölcsönösen utàljuk egymast olyankor jön ilyen dumakkal mikor kivancsi ram es öszinten elmondjam (ha bajom van hogy lehessen minek örülnie meg min röhögnie meg szànnia)igy gyakorta kamuzom hogy pl van baratom, emeltek a fizumon hagy egye a fene.


Hianyzom hianyzom ja. De amikor talalkozni kene vagy megigerte higy segit meg atver. Azt mondja oke jön, aztan le sem mondja amikor àllok vàrok hanem csak offline lesz. Es masnap kivancsi sikerült e felhuznia hogy röhöghet e


Nem is kontaktolunk de eszi a fene hogy mi lehet velem. Olyankor nyögi be hogy hianyzom. Es olyankor el is kezdek neki vetiteni.

2019. okt. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!