Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálnátok a helyemben? :D

Mit csinálnátok a helyemben? :D

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam, akivel nyitott vagyok, csak nem tudok olyan lazán beszélgetni az egész osztály előtt vele, mert mindenki hallgatja csak, hogy 1-2 ember mit beszélget. Ő mindíg mond valamiket, szóval érdeklem elvileg meg stb. Csak mással jobban el van azért, nem tudom miről beszéljek ott.
2019. okt. 17. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A suliban is vannak nyugodt helyek, ahol senki sem hall benneteket. Suli után találkozhattok is, vagy messengeren beszélgettek.
2019. okt. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy szoktuk, általában ő ír.
2019. okt. 17. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj rá te is, mert ha mindig ő ír azt fogja gondolni, hogy te nem is akarsz annyira beszélni. Válaszolj neki ahogy csak tudsz,és ne csak 1 szavakban,mutass érdeklődést. Ott a suliban mások előtt beszélhetsz nem olyan személyes,vicesebb dolgokról.. el is vonulhattok ketten egy nyugisabb helyre, vagy pl szünetben sétáljatok ketten az udvaron, és úgy. Én lányként a legjobb fiúbarátaimmal körbe állunk/ülünk a többiektől távolabb és úgy dumálunk.
2019. okt. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!