Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akik megadják magukat azon...

Akik megadják magukat azon igényüknek, hogy szocializálódjanak, hogyan fogadják el azt, hogy az emberek totál megbízhatatlanok?

Figyelt kérdés

Mármint a szocializálódási igény náluk felülírja a kint megtalálható rossz minőségű potenciális alanyok okozta rossz tapasztalatokat?


Szerintem nem éri meg a mai emberekkel találkozni, beszélgetni. Akik nagyon vágynak más emberek társaságára, azok egyszerűen elfogadják azt, hogy az emberek kétszínűek, esetleg hátba szúrják, kibeszélik őket? Látszólag sok embernek ezzel nincs problémája, ami számomra nehezen érthető.


2019. okt. 19. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A Homo Sapiens evolúciósan társas lény. Ez van. Van, aki el tudja ezt a késztetést nyomni, pl a remeték, de ez azért nagyon ritka. Úgyhogy igen, a többség azt teszi, ami a génjeibe van kódolva, és ha pofára esik, hát így járt. Majd feláll belőle.
2019. okt. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát, némi sovány vigasz, hogy én sem vagyok szent...
2019. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2


Ja akkor az átverések kölcsönösek és erre számítotok, felkészültök? De nem értelmetlen az egész?

Miért nem jobb egyszerűen ne találkozni senkivel?

2019. okt. 19. 21:31
 4/13 anonim ***** válasza:

"Miért nem jobb egyszerűen nem találkozni senkivel?"


Bocs, de ez a "Minek eszel, úgyis éhes leszel" kategória. Szükségünk van a többi ember társaságára. Pont. Akkor is, ha nem tökèletesek. Én se vagyok az, sőt, te sem.

Ettől függetlenül te nyugodtan üldögélhetsz tök magadban, de fogadd el, hogy másoknak a rossz tapasztalatokkal együtt is jobban megéri érzelmileg, ha nek szigetelődnek el.

2019. okt. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Metionin ***** válasza:
Nem teszem függővé egyiket a másiktól. Attól hogy időnként kimozdulok, még nem bízok meg senkiben.
2019. okt. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vannak amúgy még rendes emberek. De ha nem keresel, nem is fogsz találni.
2019. okt. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele hogy azt adják az embernek magukból, amit kihozok belõlük. A legrosszabb szaralaknak is ott van a kedvelhetõ barátságos arca, ha normálisan közvetlenül állsz hozzá. De ha fancsali pofával kaffogsz neki miközben rád van írva, hogy utálod az embereket ne csodálkozz, ha nem tudsz szocializálódni. Én magam is inkább odébbálnék hiába vagyok pozitív az emberekkel.

A rossz minőségű potenciális alanyok érzõ lelkek csak lehet szar napjuk van vagy depresszióban tengõdnek. Ezzel a hozzáállással ne menj szocializálódni nagyon hülye felfogása van egyeseknek az biztos.

2019. okt. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

61


De jó lenne ha belém is ilyen sok szépet látnának mint amit te látsz a szar alakokba akiknek szegényeknek szar napjuk van. Bár én ugye sokkal nehezebben megbocsátható vagyok mivel nem "csak" sértegetek másokat szóban, nem csak kibeszélem őket vagy átverem őket, hanem egyenesen a megbocsáthatatlan, az érthetetlen "ki van írva az arcára, hogy utálja az embereket" eset vagyok akinek emellett semmilyen más másnak ártó viselkedése nincs, de ez ugye annyira súlyos, hogy nem érdekel megértést. Mivel nem tudom megérteni, hogy másoknak szar napjuk van és azért vernek át másokat vagy esetleg bunkók, ezért én vagyok a legsúlyosabb eset és megérdemlem ha úgy bánnak velem, ahogy.


Nem tudom ha érted amire rá akartam világítani.

2019. okt. 19. 23:31
 9/13 A kérdező kommentje:

61


Vagyis azt állítottad, hogy az a helyes út, ha a szar alakokkal rendesek, barátságosak vagyunk, mintegy visszaigazolva nekik, hogy a viselkedésük helyes, és nem az a helyes út ha esetleg ráébresztenénk őket arra, mekkora szar alakok és mennyire nincsenek rendben viselkedés terén.

2019. okt. 19. 23:35
 10/13 A kérdező kommentje:

4


Számomra ez pedig érthetetlen. Ennyire ne legyen igény a minőségre.

Legalább egymást tanítanák, megnevelnék a helyes viselkedésformákra, de nem, mindenkinek jól van minden úgy, ahogy van.

2019. okt. 19. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!