Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha elvesztettem az...

Mit tegyek ha elvesztettem az összes barátomat?

Figyelt kérdés

Volt egy legjobb barátnőm vele én "szakítottam" mert csúnyán hátba szúrt még évekkel ezelőtt. Ezenkívül volt még 2-3 erős haversagnak mondható kapcsolatom de valahogy nagyon eltávolodtunk már nem éreztem úgy hogy egy egy találkozás feltöletene ráadásul mindig én kerestem őket le is mondtak ők viszont engem soha így meguntam. Jelenleg nincs egy jó barátom sem ami nagyon elszoromorit és nem tudom mihez kezdjek. Félek is hogy már nem lesz olyan ember aki kedvelni fog. Elég nehezen ismerkedem.

Mit tegyek?

19/L



2019. okt. 19. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerezz uj barátokat szerintem menni fog! Csak légyönmagad és no para!(tudom klisés és könnyű mondani,de igazából csak ezt tudod csinálni)
2019. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Válaszolni akarok, de nem tudom mit írjak. 29 évesen barátok nélkül élek és nem tudok rajta változtatni. 10 évvel ezelőtt itt kérdezgettem mint most te, azóta nem lett jobb. Én már nem kérdezek, egy-egy kérdés nem változtat semmin, főleg, ha tudom a válaszokat. Legyen hobbid, járj tanfolyamra, tanulj nyelveket, egyetem stb, itt tudsz ismerkedni, mindig ezt írják. Viszont ez rajtam nem segít, aki azt sem tudja, hogyan menjen oda egy másik emberhez. A net teljesen vakvágány, itt barátságokat nem tudtam még kialakítani. Biztos van velem valami, de ami a neten kezdődik, az lekorlátozódik a netre, találkozás nem lesz belőle. Én pedig nem a betűkkel szeretnék ismerkedni. Neked legyen több szerencséd! :)
2019. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Üdv a csoportban velem is ez van,gondolkodtam már azon hogy fel kéne adni.

Ha új környezetben mész például:suli,munkahely,mozi stb.. akkor ott van esélyed szerintem barátkozni csak vigyázni kell.

Egy 21 éves.

2019. okt. 20. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!