Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék barátokat szerezni?

Hogyan tudnék barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Sajnos nincsenek barátaim, akikkel eltudnám tölteni a szabadidőmet vagy, akikkel tudnék beszélgetni. Hol tudnék új embereket megismerni? 20 éves lány vagyok.
2019. okt. 20. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Iratkozz be valami tanfolyamra.
2019. okt. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetemre jarsz? Dolgozol? Valami egyeb kozossegbe jarsz?
2019. okt. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess emberekkel, bárhol, bárkivel aki szimpatikus. A többi majd alakul. Nekem is így sikerült, olyanokkal lettem jóba akikről azt hittem, hogy szóba se állnak velem.
2019. okt. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legyel nyitott a tobbi ember fele, es ne felj odamenni ahhoz, aki szimpatikus.Ha egyetemre jarsz, akkor konnyebb helyzetben vagy, mert altalaban mas szakon levokkel is tudsz ismerkedni pl. szabadon valaszthato orak kereteben. Ha sportolsz, akkor el tudsz jarni egyesuletekbe is.Minden csak rajtad all.
2019. okt. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!