Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik barátom ki akarja...

Az egyik barátom ki akarja próbálni, hogy milyen kerekesszékben egy napig és engem kért meg, hogy kísérjem. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Azt mondja, már nagyon régóta vonzza, foglalkoztatja ez a téma, és már egy jó ideje meg szeretné ezt csinálni. Az a terve, hogy megpróbál így menni mindenfelé a városban (Budapest), különböző helyszínekre, szórakozni, látványosságokhoz, élményteli helyekre, programokra. Parkokba, plázákba, éttermekbe, boltokba, akár fürdőbe, szórakozni... Sok esetben tömegközlekedéssel. Azaz megpróbálni mindennapos, aktív életet élni, úgy hogy közben kerekesszékben ül.

Kerekesszéket majd bérel vagy szerez valahonnan és engem kért meg, hogy kísérjem el, egész nap, mindenhova, ahova megy és teljesen foglalkozzak vele úgy aznap, mintha ez komoly lenne, segítsek neki ha kell stb.

Eléggé megdöbbentem, furának tartom, egyelőre azt mondtam, hogy nem tudom még, hogy jó-e aznap, de csak azért, hogy gondolkodási időt nyerjek. Ti mit gondoltok erről? 18 éves fiúk vagyunk.


2019. okt. 22. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Semmit.
2019. okt. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Azt,hogy kíváncsi vagy,mit gondolunk arról,hogy ki akarod próbálni!
2019. okt. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nagyon izgalmas és tanulságos lesz az a nap. Mindenképp menj bele! Más szemszögből fogjátok látni a világot,nagyon érdekes. Díjazom az ötletet! Duty kilép
2019. okt. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
De miért?
2019. okt. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Inkább annak örülnél,hogy nem vagy tényleg kerekes székben...
2019. okt. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valami pszichikai defektusa biztosan van a srácnak, különben nem fantáziálna erről. Másrészt ha annyira érdekli, akkor vágjon bele egyedül. Úgy az igazi. Volt ilyen évfolyamtársam az egyetemen, de az simán fogott egy napszemüveget meg egy fehér botot, és útnak indult egymaga...
2019. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Laylah ***** válasza:
Hónapokkal ezelőtt volt már ez a kérdés, szóról szóra ugyanez...
2019. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!