Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért használnak mindig lelki...

Miért használnak mindig lelki szemetesládának?

Figyelt kérdés

Már a sokadik barátságomban veszem észre, hogy a másik fél folyamatosan nekem panaszkodik MINDEN miatt. Tényleg, állandóan beszél az illető, sosem jutok szóhoz, és mindig az a téma, hogy neki mennyire szar.

Én sosem tudok megnyílni, nem is nagyon adnak rá lehetőséget, de ha mégis, akkor sem tudom elmondani, mi van velem. Ha nagyon megerőltetem magam, és kierőszakolom magamból, akkor meg nem érdekli a másikat. Általában megvonják a vállukat, majd újra elmélyednek saját problémáik ecsetelésében. Igazából nem is tudom, szeretnék e én is hangosan szenvedni, de a helyzet az, hogy mások dolgai sem érdekelnek, azonban megosztják velem.

Tulajdonképpen nem is tudom, mit akartam ezhel a kérdéssel, de sebaj, most én panaszkodtam egy kicsit


2019. okt. 22. 18:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Ne használj szemetesládának! Köszi!
2019. okt. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Akkor most mesélj valamit te.

Semmi, fa sza. Akkor jövök én.

Képzeld, ma a villamoson hatan rámtapostak, ráadásul valami nyomorék ember megállt az ajtóban, hogy ne lehessen leszállni tőle... A busz elment előttem, a metrón meg egy büdös bácsi ült mellettem, szóval kellemesen utaztam

2019. okt. 22. 18:12
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért használnak annak, mert érzik, hogy kapható vagy rá.
2019. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
És mit tegyek, hogy ne érezzék?
2019. okt. 22. 18:32
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Már le írtam mit tegyél.
2019. okt. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Legyél fapofa és elutasító. Így nem lesz kedvük kiönteni a lelküket.
2019. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor meg annyi kapcsolatom se lenne az emberekkel, mint most (tudom, sok bajom van?
2019. okt. 22. 18:46
 8/17 anonim ***** válasza:
Te is intézd el egy vállvonással.
2019. okt. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ilyen kapcsolatokra van szükséged? Akkor inkább a magány, család, állatok.
2019. okt. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Egyik exem is leuralt, mindig az ö karrierjeröl meg megprobaltatasairol papolt, de folyamat, baratai is jöttek, körülötte forgott az egesz kapcsolatunk.

Szakitas utan talalkoztunk kb egy evvel, ezt az egeszet ugy el is felejtettem, kerdezte hogy vagyok hol elek, meseltem diohejban megvan diploma nyelvvizsga, kiprobalva külföld, elinditva itthoni karrier, erre nagy lerökönyödes volt a reakcioja hogy ezeket nem is tudta rolam hogy milyen vagyok.

Ezzel ugrott be rögtön hogy jah mert ugye rolam soha nem is volt szo a kapcsolatunkban. Mondtam is neki hogy nem vetted eszre hogy csak magaddal foglalkoztal körülötted forgott minden? Johogy nem tudtal soha semmit rolam. Hirtelen még az utàlat erzes is megtalàlt ahogy bevillant.

Még késöbb meg lealacsonyodott arra a szintre hogy beprobalkozik futo kalandra nalam. Annyira sajnalom hogy nem kevertem le neki egyet.

2019. okt. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!