Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetünk még legjobb barátnők?

Lehetünk még legjobb barátnők?

Figyelt kérdés

Középiskolások vagyunk,5éves iskola és az utolsó évben vagyunk,1.óta legjobb barátnők vagyunk.Rendszeresen jártunk el ide-oda,mindent megbeszéltünk,támogattuk egymást mindenben,és akkor egyszercsak elkezdett húzni egy másik lány felé az osztályban(akinek van legjobb barátnője,akihez nagyon közel áll,csak ő nem az osztályba jár.)

Tehát azt mondta nekem a barátnőm,hogy nagyon erőltetettnek érzi a barátságot,és túl sok dolgot kérdezek tőle(Meg szoktam kérdezni hogy van meg ilyenek,mint egy normális barátságban,de egyáltalán nem zaklatóan,valamint,hogy mik a tervei a jövőre nézve meg ilyenek,de nem kérdezek ilyeneket túl sokszor,csak érdeklődök)és hogy már nem tart a legjobb barátnőjének.Nem értem mi történt,hogy hirtelen nem akar a barátnőm lenni ennyi év után.Azt mondta nincs legjobb barátnője.Szerintetek lehetünk még legjobb barátnők?És mi történhetett?

19/l



2019. okt. 23. 12:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi *18/l
2019. okt. 23. 12:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb barátnő dolog gyerekes. Miért ne lehetne valakinek több barátja, barátnője akiket ugyanannyira kedvel? A legjobb egy nagy baráti társaság. Ezzel az jön le, hogy ki akarod sajátítani. Szerintem előbb magadban tisztázd le a dolgokat, te vajon hibáztál e valahol. Tudom, hogy nem erre a válaszra számítottál, de ha gondolod írj privátban és elmagyarázom mit miért írtam. :)
2019. okt. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy félreérthetően fogalmaztam.Teljesen természetes,ha valakinek több barátja van.De mi közeli barátnők voltunk és most nem akar a barátnőm lenni,hiszen azt mondta erőltetett a barátság.A másik lányt azért írtam bele,mert inkább vele tölt időt iskolan belül amikor eddig elválaszthatatlanok voltunk szinte.Tehát azt nem értem,hogy miért nem akar már barátkozni velem.
2019. okt. 23. 12:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túlzásba vittél valamit, ha elege lett. Az rendes tőle, hogy nem menekül előled, hanem volt bátorsága a szemedbe mondani, hogy hanyagoljátok egymást. Nem valószínű, hogy ez a legjobb barátnősdi újrakezdődik, ez felnőttkorban már egyáltalán nem is szokás. Egyelőre ne keresd őt.
2019. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ő így gondolja akkor szerintem próbálj te is túllépni ezen a barátságon. Nem lesz könnyű, de az ilyen nem érdemli meg hogy törd magad. Méghogy túl sokat kérdezel, ekkora baromságot... A barátságnak ez a lényege hogy törődjetek egymással, ha ő ezt nem tudja értékelni, akkor nem érdemes tovább foglalkozni vele. Keress olyan valakit aki ezt megérdemli.
2019. okt. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!