Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen az osztálytársam?

Miért ilyen az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm az osztályból aki nagyon jó fej, meg minden csak van valami ami nagyon idegesít benne. Le szeretném vágattatni a hajamat vállig és fufrut is szeretnék, mire nekem esett hogy milyen rosszul néznék már ki megy hogy az nem szép. Hosszú haj mániás amivel nincs bajom de ha valaki aki lány és nem mellig erő haja van már megy a fúj. Mert hogy szerinte csak a hosszú haj szép. Nem zavarna de napi szinten erről beszél és nem érti hogy nem kértem a véleményét.

2019. okt. 23. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem kérted a véleményét akkor miért adsz rá?
2019. okt. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megcsináltatod a hajadat olyanra, ahogy elképzelted. Pont. Mit kell ebből is drámát csinálni? Még csak nem is valamelyik szülőd ellenzi, hanem tulajdonképpen egy idegen.
2019. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mindennap ezzel idegesít
2019. okt. 23. 16:46
 4/4 anonim válasza:
100%

Szerintem sok lánynak nagyon jól áll a rövidebb haj és a frufru. Ha neked bejön ez a stílus, érdemes kipróbálni, úgyis egyszer élünk, max visszanöveszted, most mi történhet :) . Lehet a barátnőd irigy, mert te be mered vállalni, neki meg hiába tetszene szintén a rövid haj, a hosszú bevált és nem meri kockáztatni, hogy esetleg rosszul állna neki.

26/l

2019. okt. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!