Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találhatók egyetemi...

Hogyan találhatók egyetemi barátokat?

Figyelt kérdés
Sosem voltam egy túl nyitott típus és elég komoly vagyok. Viszont kedvesének és segítőkésznek gondolom magam. Külföldre költöztem, ahol 5 évig dolgoztam majd most elkezdtem az egyetemet. Próbálok barátkozni, de nagyon nem megy. A kimaradt évek miatt 5-10 évvel idősebb vagyok a szaktársaimnál. Laborban együtt dolgozok valakivel, következő alkalommal meg már nem lesz szabad, mert addigra vagy nem akar megint velem lenni, vagy talál érdekesebb embert. Próbálok mosolyogni és beszélgetést is kezdeményezni, de elég erőltetett sikerül. Csatlakoztam délutáni klubokba is, de ott sem jobb a helyzet.

2019. okt. 24. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ezt tenném,oda mennék ahoz az emberhez és ki kérném a véleményét komolyan, mi lehet a gond velem, de tényleg mondja el mert ezen szeretnél változtatni.
2019. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyetemen akkor a legkönnyebb ismerkedni, ha elmész abba a kocsmába vagy szórakozóhelyre, ahol a szaktársaid is vagy pár emberke pörög az egyetemről, akit ismersz/akár látásból is. A bulik erre a legjobb alkalmak, meg a sima sörözgetések. Az összes barátomat így szereztem az egyetemen, nem órákon, ami talán poén. Viszont bár azt hinnéd, ezek nem tartós dolgok, mert csak a pia idézte elő, meg a buli, mégis azok lesznek. Akikkel csak felületesen elvoltam órák alatt vagy éppen az órák miatt, ők mind lemorzsolódtak, de a többiekkel évek óta összejárunk, és ugyanolyan jókat dumálunk, csak már nem a sörözés a közös program, hanem pl. főzünk. Kitartás :)
2019. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!