Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb az, ha soha nem...

A legjobb az, ha soha nem bízunk senkiben és soha nem lesz egy barátunk sem, így soha nem tudnak nekünk ártani és nem csalódunk senkiben sem?

Figyelt kérdés

2019. okt. 25. 16:29
1 2 3
 1/26 Úgysetudodkivagyok ***** válasza:

Te döntésed

Ha ennyire nem akarsz barátot,ne barátkozz!

2019. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Megvetem az emberi kapcsolatokat.Nem hiszek a barátságban.És nem bízom senkiben.Az emberek mind csak ártani akarnak.
2019. okt. 25. 16:34
 3/26 A kérdező kommentje:
Ha bárkit is közel engedek magamhoz,azzal csak magamnak ártok.
2019. okt. 25. 16:35
 4/26 Úgysetudodkivagyok ***** válasza:
Jó,tedd ezt!
2019. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nem mindenki bánt és árt, neked kell látnod, hogy ki az és időben lépni.
2019. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Én inkább megélem a magasságokat a mélyéseggel együtt, a barátságokat a csalódsásokkal együtt, minthogy elzárkózzak tőle és bezárkózzak a frusztrált, nyomorult világomba, de kinek mi. Egy erős ember bármiből fel tud állni, én pedig annak tartom magam. Én is csalódtam emberekben, de ez nem egy akkora trauma amit ne tudnék könnyen kezelni.
2019. okt. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Szerintem az élethez tartozik a csalódás is. Ez is kell ahoz hogy fejlődjön a jellemünk.
2019. okt. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Tegnap 2 barátságnak is véget vetettem.
2019. okt. 25. 16:39
 9/26 anonim ***** válasza:
Megértelek téged. Én nem tudok így élni sajnos, hamar közel engedek magamhoz másokat, és általában csalódás lesz a vége. Én is szeretnék néha úgy gondolkodni, ahogyan te.
2019. okt. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Jó hír, jól jártak, hogy megszabadultak tőled. Többe bele se kezjél, de aztán egy szavad se legyen a magányra.
2019. okt. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!