Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogy reagálnátok le?

Ti hogy reagálnátok le?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm nagyon felhúzott a saját butaságával.Vétett ellenem és nem hajlando komolyan venni,megbánni,bocsánatot kérni.

Még úgy néz ki én vagyok a hibás amiért számon kértem mert neki annyi baja van így is én meg csak idegesítem.

Végül már vissza sem írtam neki.Mert nem vesz komolyan és csak sajnáltatja magát.

Ezt csinálja mindenkivel,mindenkit ellök maga mellől már csak én maradtam neki aki meghalgatja és segít neki,kimegy vele néha ide-oda.

Van egy harmadik barátnőnk az ő párja már tiltja a barátnőjét ettől a lánytól.Kimondottan utálja.Az én párom sem kedveli.

Felelőtlen,szemtelen,pofátlan,nemtörődöm,sorolhatnám...

(részletek üzenetben) akit érdekel szivesen leírom.



2019. okt. 25. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok hajlandó ilyen jellemű emberekkel barátkozni, párkapcsolatot létesíteni, de még haverkodni se. Többre becsülöm magam annál, hogy ilyen emberekkel vegyem körbe magam. Rólad is sok mindent elárul, ha egy ilyennel szóbaállsz. Minek erőlteted?
2019. okt. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

10 éves barátság ez.És énis ezt vallom,hogy tisztelem magam annyira,hogy nem barátkozom már akárkivel már megváltam pár iylen baráttól.De róla nem gondoltam volna ezt.

Köszönöm a választ.

2019. okt. 25. 17:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy, hogy 10 napos vagy 10 éves, aki így viselkedik, az nem barát. Sajnos nem mindenki változik pozitív irányba az élete során.
2019. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazad van.Ő egymás után hozza a rosszabnál rosszabb döntéseket.

Magára fog maradni.

Mostantól rámsem számíthat.

Köszönöm a válaszod.

2019. okt. 25. 18:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem érdekelnének a részletek priviben, nekem is van egy ilyen hármas barátságom, sokéves, de tönkremenni látszik. Leírhatod a dolgot ha szeretnéd, hátha tanulok belőle.
2019. okt. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!