Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mások is vannak így, hogy a...

Mások is vannak így, hogy a párkapcsolati dolgokat nem adják ki a barátaiknak?

Figyelt kérdés

Számomra az évek tapasztalatai alapján egyértelművé vált, hogy nem beszélek a barátnőimnek a kapcsolamról. Engem őszintén megdöbbent, hogy mi mindent képesek kiadni a pasijukról, farokmérettől kezdve bármit. Szerintem ez annyira két emberre tartozik..

illetve én a vitákat (ha van), azokat sem szoktam ecsetelni meg tanácsot kérni. A legtöbb esetben ilyenkor úgyis valami rosszindulatú választ kapok, szerintem nem mindig a jó szándék vezérli a barátnőket. Nem egyszer volt régen, előző kapcsolatomnál, hogy kis jelentéktelen vitát elmeséltem a barátnőimnek és nekik egyből az jött le, hogy mennyire szar kapcsolatban vagyok stb.. Nekem ilyenekhez nincs már türelmem és szerintük távolságtartó vagyok emiatt. Hogy nem számolok be szó szerint mindenről.

Nektek mi a véleményetek erről. Te ki mindent elmondotok a párotokról a barátaitoknak? (Főleg huszonéves korosztály válasza érdekelne.)


2019. okt. 26. 14:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg őszintén szólva én nem is szeretnék tanácsokat kapni a barátnőimtől. Most olyanoktól minek kérjek tanácsot, akiknek már egy halom befuccsolt kapcsolata volt, megcsalástól, drogos pasitól kezdve mindenig. Pl ha egy nő fűvel fával csalja az éppen aktuális pasiját, akkor miért kéne tőle tanácsot kérnem? Vagy másik eset például, ha a nő vagy töketlen idiótákkal vagy erőszakos bolondokkal van, akkor minek hallgassam, hogy egy értelmetlen kis vita miatt leszólja a páromat? Ezekhez nincs kedvem, azért nem mondok el sok mindent.
2019. okt. 26. 14:20
 2/8 anonim ***** válasza:
Számomrais mindig visszatetsző volt, ha akármelyik fél is az intim kapcsolatukról beszélt barátainak, mert senkinek semmi köze hozzá.
2019. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktunk ilyenről beszélni, van 1000 más témánk
2019. okt. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazad van. A párkapcsolat, ahogy a nevében is benne van, két emberre tartozik. Nyílvan van amit elmond az ember másnak, de pl. az "ágyas" dolgok csak rájuk tartoznak.
2019. okt. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a nők nem szoktak, de a férfiak mindent elmesélnek
2019. okt. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pedig női elmesélésekből úgy tudom, hogy barátnős pletyik alkalmával sokkal-sokkal gyakrabban előjönnek az aktuális baráttal kapcsolatos, csak kettejükre tartozó témák, a "ezzel nem olyan jó az ágyban mint a másikkal asszem szakítok vele" stb, ilyen szinten... A férfiak szerintem csak általánosságban beszélnek a nőkről, van hogy elég otrombán poénkodva, de ilyen részletességgel, hogy kivel milyen volt, meg aktuálissal milyen, szerintem sokkal ritkábban mennek ilyenbe bele.
2019. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek a 6ossal. Én nem gondolnám, hogy vagy a mostani vagy korábbi partnerem bármit is kiadott volna, de hogy konkrét példát is mondjak, egy pasi haveromat se hallottam még részletességgel beszélni a csajuk szexualitásáról. Viszont a barátnőim meg olyan részletességgel mesélnek, hogy hihetetlen: farokméret, sperma, pózok, mit hogy csinál a pasi... Ez nagyon abszurd. El nem tudom képzelni, hogy valaha így kiadjam a partnerem, és nem azért, mert rossz lenne vele a szex, sőt csodás, de akkor sem illik ilyenekről beszélni a másik háta mögött.
2019. okt. 27. 20:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló elbeszéléseket hallottam sajnos, egyébként nem volt szándékomban senkit megbántani.
2019. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!