Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan fogadjam el a barátom...

Hogyan fogadjam el a barátom döntését?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm, akivel már régóta barátok vagyunk sok idő után találkozott egy fiúval, akit az interneten ismert meg és egy másik kontinensen él. A fiú 1 hetet tartózkodik itt Magyarországon a lánnyal. A lány eltervezte, hogy neki adja a szüzességét. Én ezt egyszerűen nem tudom feldolgozni, mármint nekem ez sok, hogy sose látta még de máris lefekszik vele. Tudom, hogy barátnőjeként el kéne fogadnom a döntéseit, de egyszerűen nem megy. Én magam is párkapcsolatban élek, de nekem ez soknak tűnik, hogy csak arra készül fel több hónappal előre, hogy lefeküdjön valakivel úgy, hogy személyesen sosem volt vele. Ti mit gondoltok erről? Szerintetek elfogadható? Nem érzem már magam valódi barátjának a többiek nagyon örülnek neki, de én egyszerűen nem tudok. Ha erre van valami megoldás akkor kérlek írjatok. Előre is köszönöm a válaszokat!

19/L



2019. okt. 27. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Te szeretnéd, ha ő beleszólna a szerelmi életedbe? Nyilván nem, te se szólj bele az övébe, semmi közöd hozzá.
2019. okt. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Bocs, de semmi kozod hozza mit csinal a baratnod. Velemenyed elmondhatod neki, meghallgat, de ennyi.
2019. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha ezt akarja tegye.Az ő dolga,ha jól sül el a dolog,ha rosszúl.Az ilyenbe nem jó beleszólni,mert még megharagszik.
2019. okt. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14-16 évesen megérteném az aggodalmadat, de már felnőttként el tudja dönteni, mit szeretne, ez az ő dolga
2019. okt. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Egyszerűen. Elfogadod, túllépsz ezen és kész.
2019. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Neked semmi közöd az egészhez.
2019. okt. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!