Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megváltozott egy lány miatt,...

Megváltozott egy lány miatt, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Van/volt egy legjobb fiú barátom, és egy ideje furán viselkedett, mint pl.: nem válaszolt az üzeneteimre, flegma lett, nem ír szív emojikat (barátilag, eddig egy alap dolog volt), konkrétan leszarja a fejem. Egy vagy két napja kiderült, hogy megismert egy lányt, (egyszer találkoztak, utána messengeren kezdtek beszélni, szerintem többször már nem fognak találkozni) és odavan érte, mert hogy szemeztek, meg szíveket írogattak stb stb.


Akkor valójában ezek nem is baráti dolgok voltak, hanem tetszettem neki? (Volt aki azt hitte, hogy járunk) Csak most talált mást és már nem is érdeklem?! Nagyon fáj ez, hosszú idő óta ezen rágódom, fura érzés van bennem napok óta. Hogyan “szerezhetném vissza”?


Lány vagyok egyébként, ha nem lenne egyértelmű :D



2019. okt. 28. 01:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Jah és amikor mesélt a lányról, úgy tettem mint egy rendes barát, mondtam, hogy szurkolok stb.belül gyötrődtem és gyötrődöm, de úgy gondoltam az a helyes, ha csak simán barátként támogatom, viszont nagyon fájt, mert tetszett nekem az a fiú(btw nem akartam többet, egy ilyen barátsággal is megelégedtem volna), viszont mostmár semmit nem érzek iránta, csalódtam benne.
2019. okt. 28. 01:25
 2/10 A kérdező kommentje:
Mikor mesélt a lányról úgy tettem mint egy igaz barát, támogattam, de belül nagyon fájt, mert tetszett nekem a fiú (btw megelégedtem volna egy ilyen barátsággal, hogy tetszünk egymásnak, néha flirtölünk, de semmi komoly), viszont mostmár nem, semmit sem érzek iránta, de valahogy mégis fáj az egész*
2019. okt. 28. 01:28
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, kétszer írtam le, mert szarakszik a net és azthittem nem tette ki az elsőt.
2019. okt. 28. 01:29
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Nőlj fel. Ha ennyit értél neki, nehogy elhigyje már, hogy a bab is hús, hagyd a francba.
2019. okt. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Huhh ilyenkor szívás, hogy nem lehet kérdést törölni.. mert most kiírtam magamból és úgy vagyok vele, hogy valóban örülök nekik..🤦🏾‍♀️
2019. okt. 28. 02:21
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha megváltozott akkor nem voltál neki fontos. Csak unalom űzőként jó voltál neki. Aki megváltozik,az az igazi arcát mutatja meg. Valójában akkor mutatkozik meg egy ember jelleme amikor már nem fűződik hozzá hogy jóba legyen veled. Engedd el. Akinek fontos vagy az nem fog megváltozni. Ennyi.
2019. okt. 28. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

#5: Na most eldönteni se ártana mi a stájsz... határozottabbnak kell lenned, mert így megőrülsz. Viszont ezután a csávónak se dobálnám a buksisimit, amiért gyönyörűen napról-napra ott hagyott (nyilván).


Kicsit vedd komolyabban magad!

2019. okt. 28. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
hagyd ott ,felejtsd el
2019. okt. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Majd ha nem jön össze a dolog a lánnyal,kisirja magát a válladon.
2019. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolso, igen szerintem is ez lesz :,) mindenkinek koszi a valaszokat, ment a zold kez :D
2019. okt. 28. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!