Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet neten barátkozni?

Hol lehet neten barátkozni?

Figyelt kérdés

Olyan helyekkel mint annotalk hagyjatok, már csak abból kifolyólag is, hogy ott anonim az egész.

Olyan emberek érdekelnének akikkel lehet komolyabb témákról is beszélgetni (elég érett és komoly srácnak tartom magam), és poénkodni egyaránt. (komoly embert anotalkon nem igen fogsz találni) Lányokkal jobban kijövök mint a fiúkkal (van barátnőm, nem csaj kereső kérdés). A lényeg, hogy ha van valami normális oldal, vagy tudtok egyéb lehetőséget akkor azt megköszönném.

16/f



2019. okt. 28. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Én is ilyen oldalt keresek 😐 egyébként, ha látsz instán/snapen/tiktokon (nemtom ismered e) valami szimpi embet, írj rá, hogy barátkoznál.
2019. okt. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Bárhol lehet ahol lehet beszélgetni. Ha látsz valakit aki szimpatikus írj neki, aztán vagy bejön, vagy nem. De az esélyt meg kell adni.
2019. okt. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne. Szívesen barátkoznék


L

2019. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is kíváncsi lennék, sajnos a kortársaim túl éretlenek, anotalkrol tényleg ne is beszéljünk...
2019. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!