Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek az gáz ha a...

Szerintetek az gáz ha a szüleim nem akarnak elengedni a legjobb barátnőmhöz?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok es anya nagyon jóba van az anyukájával, megkérdeztem ma hogy szerdán nála aludhatok és azt biztos biztos nem soha.es sose engednek szó szerint már könyörgök nekik és akkor se csak azt mondják jöjjön O ha annyira akarok menni.es arra kenték hogy szombaton voltál buliba nemvolt elég az de ha még buliba de vagyok akkor se csak egy kifogás bulizni is ez a 2.amibe voltam de hát persze ők sose engednek sehova 17 évesen könyörögnöm kell hogy elmehessek valahova időm megvan osztva hogyha menni akarok valakivel 6nal tovább nem maradhatok.

Mi a véleményetek erről?


2019. okt. 28. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Részben jogos. Éjjel veszélyes az utcán lenni és 18 éves kor alatt 22 óra után nagykorú felügyelete nélkül nem is lehetsz, ez törvény. Ha ellenkező neműek vagytok, szintúgy jogosan mondja, hogy nem aludhatsz ott. Nagy bajod lehet belőle amit még nem tudsz ennyi idősen felfogni, de ha megtörténik az egész életed tönkreteszi.
2019. okt. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elsőt tudnám csak ismételni.
2019. okt. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Vigyáznak rád, 5-10 év múlva majd visszasítod ezeket az időket, most meg sokat nem tehetsz, tűrj.
2019. okt. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aggódnak érted,ami érthető.
2019. okt. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jogos! Engem 11 évesen ha nem volt suli 8 ig, ha volt 7ig elengedtek a barátnőimhez, elvileg nem mehettünk volna ki a házból, de elmentünk a haverjainkkal mindenfelé, meg motorbiciklizni is voltunk kint.. és ez nem a szülők szerint “régi,biztonságos” időkben volt. Ezzel szemben te 17 évesen? Próbáld ezt velük megbeszélni, hogy túl szigorúan fognak. Velem is ez volt/van, de egyre javul a helyzet.
2019. okt. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!