Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Borzasztóan hiányzik a barátom...

Borzasztóan hiányzik a barátom mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom a nagyszüleinél élt. A nagypapája fizikailag és lelkileg is bántotta.Terrorban volt. Ideiglenesen áthelyezték az anyukájához de ott sem maradhatott,mivel az anyukája mikor újszülött volt lemondott róla. Most pedig 2 napja áthelyezték egy szerető,kedves családhoz. Ők lettek a nevelőszülei. Örülök, hogy ilyen kedvesen fogadták. A barátomat nagy valószínűséggel legközelebb nyáron láthatom. Rettenetesen hiányzik már most. Az osztálytársaimnak is.

2019. okt. 29. 06:16
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Tudsz vele beszélgetni írásban vagy telefonon? Ha igen akkor beszélgessetek sokat :) nem tudom hány évesek vagytok vagy milyen messze vagytok egymástól de meglátogatni nem tudod esetleg? Szüleid nem tudnak segíteni hogy találkozhassatok valamelyik hétvégén? :)
2019. okt. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyáron? Huh? Ennek annyi...
2019. okt. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Telefon,messenger,skype.Most nagyon sok lehetőség van a kapcsolattartásra.Örülj,hogy rendes családba került és többé nem terrorizálják.
2019. okt. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat. 14-15 évesek vagyunk. Tudom vele tartani a kapcsolatot. Ma beszéltem vele 2 órát. Jól érzi magát ebből kifolyólag megnyugodtam egy kicsit. Úgy néz ki Decemberben tudok vele találkozni. Van egy kisfiú is a családban és rajzolt is neki. A nevelőanyukáját is hallottam miközben a barátommal beszélt. Nagyon aranyos és nyugtató a hangja. Valaki írta, hogy ennek ennyi. Nem lesz vége a barátságunknak. 12 éve ismerjük egymást. Én várok rá és támogatom mindenben.
2019. okt. 29. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!