Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha lejáratok egy nárcisztikus...

Ha lejáratok egy nárcisztikus embert akkor én jó ember vagyok vagy rossz?

Figyelt kérdés
Megszereztem róla egy képet ami direkt ki van figurázva. Most olyan bosszút érzek mint még soha. Én is fiú vagyok és ő is. Szerintetek visszavágjak ezzel vagy ez egy csapda?
2019. okt. 29. 19:16
 1/8 anonim válasza:
65%
Ne vágj vissza.
2019. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Semmilyen ember nem leszel tôle, ugyanolyan maradsz. Mindenképp vágj neki vissza szerintem
2019. okt. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Azt csinálsz amit akarsz fenőtt ember vagy. Mondjuk felnőtt emberként ez az iszonyatos bosszúvágy aligha lesz hasznodra a sorsodat illetően (mert ugye te alakítod azzal ahogy viselkedsz).

Sok sikert a helyes döntés meghozásához!

2019. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
67%
Normális emberben nem az tartja a lelket és az élni akarást, hogy másokat lejárat, tök mindegy, milyen emberről van szó. Tessék felnőni, és foglalkozz a saját dolgoddal.
2019. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miben nárcisztikus?
2019. okt. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Semmiképp sem vagy jó. Sőt. Leereszkedsz az ő szintjére.
2019. okt. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%
Jól van, jól van! A gyűlölet erőt adott neked. Most pedig teljesítsd be sorsodat és járasd le, bárki is legyen az!
2019. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen igen !

Mutassuk meg a magunk szellemi fölényét!

Hogy nem vágunk vissza, nem bosszuljuk meg, nem szembesítsük az érzéssel PONT AZT AZ EMBERT AKI Roh ad tul MEGÉRDEMLI!

Mutassuk meg neki, hogy mi többek vagyunk ( úgy, hogyha hagyod az egészet titokban, vagy elveszni, AKKOR semmit sem fog tudni róla, ergó a szellemi fölényünk lebegtetése is semmis lesz, mert nem lesz ki lássa-hallja, hogy mi többek vagyunk, tehát k. Uss ban dugjuk fel magunknak a pecsenyénket anélkül, hogy bárki megsüvegelne az emberségünk miatt, MAJD MI SAJÁT MAGUNK HATALMASAT NÖVÜNK SAJÁT SZEMÜNKBEN, elég jutalom az, Vagy :. ) vagy szépen szembesíted az érzéssel, nem hagyod magad évekik érlelődni, hogy de megérdemelte volna, nem hagyod magad, vissza adod, LEGALÁBB TE a legszenetebbnek, csak hogy tudja hol a helye...

Noss, igen, megéri !

Emberek, nem a bosszún van itt a hangsúly!

Meg nem a legyünk már felnőttek : Aki ezt írta gondolkozzon már!!! A felnőttek nem bosszúállóak ?! Nem ?! Azok nem szivatnak meg ? Nem ők szabják a békefeltételeket ? Nem ? Miről beszélünk ?

A mocskos általában megkapják amit érdemelnek ? Vagy legalábbis mindig ? Ha vlmilyen szh art kevernek megbánják-megbüntetik őket ?!

Általában nem!

A karambolban a vétkes sofőr hal meg ?

A vörösiszap pusztításának felelős gazdája bűnhődik ?

Gondolkozzál már!


Nem bosszúról van szó, de ha úgy tetszik részben igen is. Had érezze ő is. Talán észhez kap, vagy ha nem, a te kártyás mindig ott lesz!

A szh ar alakokat mindig kevésbé bűntetik meg.

Ne legyünk már mi is ilyenek!

Aki ellop egy kenyeret, az 20 év börtön, aki elgázol valakit, vagy milliókat lop, az semmit ?!

Temérdek mocsok vs 1db visszaadás-bosszú ?!

Aha... Szerintem sem korrekt!

Illetve te érezheted csak át a dolgot kérdező!

Ha megérdemli akkor 1000el !

Szívjon csak ő is.

A többi álszent meg... Próbáljon rajtam felülkerekedni, mutassák meg, hogy ők többek, és ne pontozzanak le xD

2019. nov. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!