Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kaphatnám vissza a...

Hogyan kaphatnám vissza a legjobb barátnőmet a régi formájában?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm, a legjobb barátnőm. Egy középiskolába jártunk, dilisek voltunk, mikor annak vége lett és nem tudtunk gyakran találkozni, akkor is naponta beszéltünk telefonon, néha órákat, írtunk egymásnak sokat, hülyültünk stb. Kettévált az utunk. Én maradtam éppen olyan egyszerű lány, majd nő, mint mindig voltam és ő is volt. Átlag életet élünk férjemmel, pici fiunkkal. Mikor terhes lettem, ő már luxus körülmények között élt és nem volt témánk... Mert egy nagyon gazdag férfivel állt össze. Most egy városba kerültünk, mert hazaköltözött, már egy férjjel, de ez is gazdag, sőt még jobban. Beszéltünk újra... Már ő is terhes. De olyan, mintha nem az egykori barátnőm lenne, teljesen megváltozott. Én olyan vagyok, mint voltam, persze feleség és anya lettem, de akkor is. Én rá meg nem ismerek. Már nem az a bolondozós, akivel lehet a lépcsőn ülve kávézni-beszélgetni, csak úgy sétálgatni stb. Közös témánk sincs. Hogyan kaphatnám vissza, de úgy hogy a régi énjét? Hogyan csalogassam belőle elő? Nem érdekli, csak az ilyen-olyan parfümöket, amikhez nem is értek, mert nekem jó a DM-ben kapható is, a kimondhatatlan nevű ruhamárkák a gyereknek meg hotelek stb. 31 évesek vagyunk
2019. okt. 29. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg felhozni régi vicces sztorikat. "Emlékszel amikor...?" Hátha elő tudod hozni a régi énjét egy kicsit. De szerintem ha sikerül is, csak egy bizonyos ideig lesz olyan, nem hinném hogy vissza tudnád változtatni.
2019. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
hm
2019. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Az az ember már nem létezik.
2019. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Állítsd vissza biztonsági mentésből!

Egyébként meg az ember folyamatosan változik, akivel 10-15 éve elvolt valaki, nem biztos, hogy a nosztalgián túl más össze tudja fogni őket ma, mert annyit más életutat járt be, hiába ugyanaz az ember, mint aki akkor volt régen

2019. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Próbálj meg felhozni régi vicces sztorikat. "Emlékszel amikor...?"


Ezt próbáltam. Akkor jól elnevetünk rajta, de ennyi sajnos :(

2019. okt. 29. 20:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Igen, pont ezt mondom, sokáig nem tarthat az sem, csak az a pár pillanat amíg elnevetgéltek rajta. Szerintem engedd el.
2019. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szomorú vagyok miatta, mert nekem nagyon hiányzik, pedig vannak barátaim...
2019. okt. 29. 22:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már húszon pár évesen rájöttem, hogy akikkel kamaszként a legjobb barátok voltunk, és azt hittük (vagy én hittem) hogy mindig össze fogunk tartani, azok már sehol nincsenek.
2019. okt. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ő pont ugyan ezt gondolja rólad :)


Ha nem megy a kapcsolat én nem erőltetném. Eltelt sok év, mindenki változik, biztosan te is csak nem veszed észre magadon. Már nem vagytok kompatibilisek. Beszélgess vele sokat, csináljátok programot hátha, de én nem erőltetném :)

2019. okt. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!