Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a legjobb megoldás ebben a...

Mi a legjobb megoldás ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Adott 1 lány (legyen Erika) akinek volt 3-4 legjobb barátnője, meg én is legjobb barátai közé tartoztam, mint fiú.


Erika mindig is elég önző és undorító módon viselkedett, de mi, mint barátai mindig ott voltunk neki. Azonban az elmult hetekben ez az egész kiteljesedett és sikerült teljesen elvágnia magát az összes barátjától, mert egy adott szituban megint csak a saját maga igazát védte (ami persze egy hazugság volt). Olyan embereket is a barátai ellen fordított, akinek semmi köze nem volt az egész szituációhoz, sőt ők csak jót akartak Erikának. Közben kiderült, hogy mennyi mindenben hazudott az elmult évek barátsága alatt mindenkinek, és hogy mindig mindenkinek kibeszélt mindenkit egymás háta mögött (a legjobb barátnőit).


Kb. 3-4en teljesen kiábrándultunk belőle. Azonban van egy barátnője még akivel mi is jóban vagyunk, viszont ő nem tud még ezekről a dolgokról. Azt hiszi, hogy minden tök jó, és hogy Erika teljesen megbízható, azt sem tudja, hogy Erika őt is elhordta mindennek a háta mögött.


Ilyenkor mi a helyes? Ha hagyjuk, hogy magától jöjjön rá idővel ez a barátnője mindenre, és közben csak Erika kihasználja őt esetleg hónapokig, mint érdek barát?


Vagy nyugodtan elmondhatom ennek a barátnőjének az egész szituációt, hogy mi a teljes igazság?


2019. okt. 29. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én óvatosan elmondanám, de csak figyelmeztetés képpen, hogy figyeljen oda ez a bizonyos barátnő, nehogy aztán nagyot koppanjon Erika miatt
2019. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nyílván az lenne a helyes hogyha rájuk hagynád a dolgot. De én paraszt módjára azért MINDENKINEK elmondanám hogy Erika milyen egy ****.
2019. nov. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!